Karakara’nın 2011’de Mag Garden tarafından yayımlanmaya başlayan mangası Donten ni Warau, 2013’te son bulmuş ve 2014’te Doga Kobo (Gekkan Shoujo Nozaki-kun, Natsuyuki Rendezvous) tarafından 12 bölümlük bir anime serisine uyarlanmıştı. Aynı yıl içinde Karakara, Donten ni Warau Gaiden’a başlamıştı. Hikayenin ayrıca 300 yıl öncesini anlatan ve hala devam eden Rengoku ni Warau (Laughing in Purgatory) adlı bir yan hikayesi daha bulunuyor.

Gaiden - donten ni warau gaiden’ın anime filmi duyruldu! - figurex anime

Karakara Kemuri’nin orijinal mangası Donten ni Warau’nun (Laughing Under the Clouds) anime uyarlamasının resmi Twitter hesabından yapılan bir duyuruya göre, manganın yan hikayesi Donten ni Warau Gaiden’ın (Laughing Under the Clouds – Side Story) da anime projesi yolda. Yan hikayenin üçüncü ve son cildi bu ay Japonya’daki raflarda yerini aldı.

Donten gaiden - donten ni warau gaiden’ın anime filmi duyruldu! - figurex anime

Donten ni Warau Gaiden’da orijinal mangada anlatılmayan kimi geçmişte, kimi gelecekte geçen hikayeler yer alıyor. Duyurudan kısa süre sonra paylaşılan bilgilere göre WIT STUDIO (Attack on Titan, Owari no Seraph, Shisha no Teikoku) tarafından uyarlanacak anime projesi film formatında olacak ve 2017’nin son çeyreğinde gösterime girecek.

 

Peki izleyenler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Ya da izlemeyi düşünür müsünüz?

 

Kaynak:

Related Posts

Bir cevap yazın