#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Netflix’te İzleyebileceğiniz Kısa Diziler

Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız? Bende iyiyim. Bu yazımda size eve kapandığımız bu dönemlerde izleyebileceğiniz bazı kısa Netflix Dizi lerini göstereceğim. Hazırsanız başlayalım listeye.


Netflix’te İzleyebileceğiniz Kısa Diziler


 


Parfum – IMDb: 7,1


 


Sezon Sayısı: 1

Konu: Şarkıcı bir kadın öldürülmüş bir şekilde bulunduğunda polisler koku bezlerinin çıkarılmış olduğunu görür. Üstelik bu ilk ve son değildir.

 


 


The Valhalla Murders – IMDb: 7,1


 


Sezon Sayısı: 1

Konu: Oslolu bir dedektif acı dolu geçmişini bir kenara bırakıp memleketi İzlanda’ya döner. Burada azimli bir polisin bir seri katili yakalamasına yardım eder.

 


 


Invisible City – IMDb: 7,4


 


Sezon Sayısı: 1

Konu: Ailesinin başına gelen olaylardan sonra bir adam efsanevi varlıkların aslında hikaye olmadığını öğrenir. Belki de gizemli geçmişini onlar sayesinde aydınlatabilir.

NOT: Yeni sezon yolda.

 


 


Unorthotox – IMDb: 8,0


 


Sezon Sayısı: 1

Konu: Brookly’de yaşayan Hasidik Yahudi genç bir kadın görücü usulü evlendirildiğinde daha fazla dayanamaz ve Berlin’e kaçar. Berlin’de bir grup müzisyen ile tanışan genç kadın onlarla yaşamaya başlar. Ancak geçmişi onu rahat bırakmaz.

NOT: Eğer dizi ile ilgili belirsizlikleriniz varsa öncesinde kamera arkası görüntülerini izleyin derim. Ben öyle yaptım ve dizideki emeği daha iyi anlamamı sağladı.

 


 


Spinning Out – IMDb: 7,6


 


Sezon Sayısı: 1

Konu: Artistik Patinajda Olimpiyat adayı olan genç bir kadının aşkı, hassas ruh sağlığı ve ailesi arasında denge kurmaya çalışırken hayaller yavaş yavaş ondan uzaklaşmaya başlar.

 


 


La Catedral Del Mar – IMDb: 7,5


 


Sezon Sayısı: 1

Konu: 14. yy’ın Barselona’sında bir serfin özgürlük ve zenginlik basamaklarını tırmanmaya başlaması soyluları rahatsız etmeye başlar ve Enginizasyon’un ilgisini çekmeye başlar.

 


 


Deadly Class – IMDb: 7,6


 


Sezon Sayısı: 1

Konu: 1980’lerin San Francisco’sunda sokaklarda yaşayan bir genç suç dünyasının en büyüklerinin çocuklarının gittiği özel bir okula alınır. Ama burası normal bir okul değildir. Burada öğrenciler Ölümcül Sanatlar öğrenmektedir.

NOT: Bu bir Russo Kardeşler dizisi. Ve bence çok eğlenceli bir Netflix Dizi si.


 


Better Than us – IMDb: 7,4


 


Sezon Sayısı: 1

Konu: Dağılmak üzere olan bir aile son teknoloji bi robot ile karşılaşır ve onu evlerine alırlar. Lakin robotun peşinde bir şirket, teröristler ve cinayet masası vardır. 


 


Russian Doll – IMDb: 7,9


 


Sezon Sayısı: 1

Konu: Nadia 36. doğum gününde sürekli ölüp ölüp dirilmektedir ve aynı günü sürekli yaşamaktadır. 

NOT: Yeni sezon yolda. 

 


 


Le Bazar de la Charite – IMDb: 7,7


 


Sezon Sayısı: 1

Konu: 1987 yılının Paris’inde yaşayan üç kadının hayatı korkunç bir yangından sonra ihanetler ve aldatmalarla altüst olur. Dizi gerçek hayat hikayesine dayanmaktadır.

NOT: Show Tv’de yayınlanan Alev Alev dizisinin esinlenildiği dizidir.

 


 


Barbarians – IMDb: 7,2


 


Sezon Sayısı: 1

Konu: Romalı bir subay, kabilesi ve onu yetiştiren imparatorluk arasında kalır. Subay’ın sadakat konusunda yaşadığı tereddüt tarihi bir mücadeleyi tetikler.


Sizin için hazırladığım listeyi nasıl buldunuz? Hepsi benim beğendiğim ve izlerken keyif aldığım diziler. Umarım sizde izlerken benim gibi keyif alırsınız. 

Diğer Netflix ve dizi yazılarımız için buraya bakabilirsiniz.

Başka bir yazıda görüşmek üzere. 

NOT: Eğer sizinde önermek istediğiniz diziler varsa yorumlara yazabilirsiniz.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Mitoloji ile Alakalı Animeler

Mushoku Tensei Anime Tanıtımı Ve İncelemesi!