Nanatsu no Taizai :Hikari ni Norowareshi Mono-tachi Filmi Yayın Tarihi Belli oldu. Kodansha, Çarşamba günü Nakaba Suzuki’nin Nanatsu no Taizai (The Seven Deadly Sins) mangası için yeni bir anime filmi duyurdu. Hikari ni Norowareshi Mono-tachi (Cursed by Light) adlı filmde Suzuki’nin orijinal bir hikayesi yer alacak. Toei filmi 2021 yazında yayınlayacak.

Suzuki macera fantastik mangasını Ekim 2012’de Weekly Shounen Magazine’de serileştirmeye başladı ve geçtiğimiz Mart ayında sona erdi. Kodansha 41. ve son cildi geçen yıl 15 Mayıs’ta yayınladı. Nanatsu no Taizai, toplamda 37 milyin kopya satmıştır.

A-1 Pictures, 2014 Sonbaharında mangayı 24 bölümlük bir televizyon animesine uyarladı ve ardından dört bölümlük Seisen no Shirushi (Kutsal Savaş İşaretleri) 2016 Yazında özel televizyon programı izledi. Imashime no Fukkatsu (Revival of the Commandments), ikincisi sezon, prömiyeri Kış 2018’de yapıldı.

Tenkuu no Torawarebito (Prisoners of the Sky) anime filmi Ağustos 2018’de Japonya’da açıldı. Studio Deen tarafından üretilen üçüncü sezon Kamigami no Gekirin (Wrath of the Gods), Sonbahar 2019’da 24 bölüm halinde yayınlandı. Dördüncü ve son sezon Fundo no Shinpan, 13 Ocak’ta gösterime girdi. Kodansha Comics, 2013 yılında mangayı İngilizce olarak lisansladı ve 40. cildi geçen yıl 17 Kasım’da yayınladı. 41. ve son cilt 26 Ocak sürümü için planlandı.

Nanatsu no Taizai :Hikari ni Norowareshi Mono-tachi resmi web sitesine ulaşmak için BURAYA ve daha fazla haber için BURAYA tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın