in

Monthly Newtype Anime Ödülleri Kazananları Açıklandı

Monthly Newtype

Monthly Newtype Anime Ödülleri Kazananları Açıklandı. 2018 ve 2019 da yayınlanan animelerden seçilen adaylar arasında Demon Slayer animesi sildi süpürdü diyebiliriz. Bu ödüller için, Monthly Newtype dergisinin okurları ve diğer anime hayranları, 2018 yaz sezonu (Temmuz ayından başlayarak) ve 2019 bahar mevsimi arasında (Nisan ayından başlayarak) çıkan yayınlarda en sevdikleri eserlere oy verdi. İşte kazanan adaylar :

Monthly Newtype Anime Ödülleri – En İyi Çalışma (TV Yayını ve Akış)

  1. Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
  2. Bungo Stray Dogs
  3. Banana Fish
  4. Sarazanmai
  5. PERSONA 5 the Animation
  6. WATATEN!: an Angel Flew Down to Me
  7. A Certain Magical Index III
  8. Attack on Titan season 3
  9. Sword Art Online: Alicization
  10. Kemurikusa

En İyi Çalışma (Tiyatro Gösterimi)

  1. Promare
  2. Fate/stay night: Heaven’s Feel II. lost butterfly
  3. Uta no Prince Sama Maji Love Kingdom
  4. Code Geass: Lelouch of the Re;surrection
  5. Weathering With You
  6. Re:ZERO -Starting Life in Another World- Memory Snow
  7. Psycho-Pass: Sinners of the System (all 3 films)
  8. Sound! Euphonium The Movie – Our Promise: A Brand New Day
  9. My Hero Academia: Two Heroes
  10. Rascal Does Not Dream of a Dreaming Girl

En İyi Karakter (Erkek)

  1. Tanjirō Kamado (Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba)
  2. Ash Lynx (Banana Fish)
  3. Kirito (Sword Art Online: Alicization)
  4. Chūya Nakahara (Bungo Stray Dogs)
  5. Lelouch Lamperouge (Code Geass: Lelouch of the Re;surrection)
  6. Lio Fotia (Promare)
  7. Osamu Dazai (Bungo Stray Dogs)
  8. Galo Thymos (Promare)
  9. Wakaba (Kemurikusa)
  10. Shirō Emiya (Fate/stay night: Heaven’s Feel II. lost butterfly)

En İyi Karakter (Kadın)

  1. Nezuko Kamado (Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba)
  2. Sakura Matō (Fate/stay night: Heaven’s Feel II. lost butterfly)
  3. Kyōka Izumi (Bungo Stray Dogs)
  4. Asuna (Sword Art Online: Alicization)
  5. Saber (Fate/stay night: Heaven’s Feel II. lost butterfly)
  6. C.C. (Code Geass: Lelouch of the Re;surrection)
  7. Lucia Fex (Promare)
  8. Rin (Kemurikusa)
  9. Sakura Kinomoto (Cardcaptor Sakura: Clear Card)
  10. Alice Synthesis Thirty (Sword Art Online: Alicization)

Diğer kazananlar:

En İyi Maskot Karakter: Vinny (Promare)
En İyi Ses Aktörü: Natsuki Hanae
En İyi Aktris: Akari Kit
En İyi Tema Şarkısı: LiSA’dan “Gurenge” (Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba)
En İyi Film Müziği: Elements Garden (Uta no Prince Sama Maji Love Kingdom)
En İyi Yönetmen: Haruo Sotozaki (Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba)
En İyi Senaryo: Kazuki Nakashima (Promare)
En İyi Karakter Tasarımı: Akira Matsushima, Miyuki Satō, Yōko Kajiyama, Mika Kikuchi, özgün tasarım: Koyoharu Gotouge (Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba)
En İyi Mekanik ve Pervane Tasarımı: Shigeto Koyama (Promare)
Nogizaka46 Ödülü: Promised Neverland

Kaynak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

2019 Sonbahar Animeleri Oylandı
Haikyuu Sezon 4 Tanıtım Videosu Yayınlandı

Bir cevap yazın

Loading…

Azur Kral Kapak Foto

Azur Kral – Bölüm 75 – Bir Anahtar Parçası

Azur Kral Kapak Foto

Azur Kral – Bölüm 76 – Semavi Alem ve Çözülen Şeyler