Anime Haber, Anime

Mitsuo Hashimoto, Youkai Apato na Yuga na Nichijou Anime’sini Yönetecek !!

Kodansha‘nın Monthly Shonen Sirius dergisinin Haziran sayısında Cuma günü Mitsuo Hashimoto‘nun (Dragon Ball Z: Bardock – Goku’nun Babası, B-Daman Savaşı: Ateş Ruhları, Başlangıç D: Beşinci Aşama), Hinowa Kozuki‘nin Yōkai Apa no Yūga na Nichijō adlı Light Novel serisinin animesini yöneteceği açıklandı.

Animenin, Temmuz ayında Tokyo MX, Yomiuri TV ve BS11‘in Anime no Me program bloğunda galası yapacak.

” Light Novel’in hikayesi, üç yıl önce anne ve babası vefat ettiği 16 yaşında bir çocuk olan Yūshi Inaba’yı anlatıyor. Amcasının evine taşınır, ancak lise yurduna taşınmaya karar verir. Bu planlar, yurt yakıldığında yıkılır. Eninde sonunda ucuz 25.000 yen (yaklaşık US $ 220) kiralık bir daire bulur. Yushi, evin hayalet, yōkai ve mononoke gibi doğaüstü yaratıklara ev sahipliği yaptığını çok erken öğrenir ve günlük yaşamı eksantrik dairenin içinde bulanık hale gelir. “

Atsushi Abe (A Certain Magical Index Toma Kamijo, Yowamushi Pedal’ın Tōichirō Izumida), Yūshi Inaba ve Yūichi Nakamura (Fairy Tail’in Grey Fullbuster, Bay Osomatsu’nun Karamatsu) Yūshi‘nin arkadaşı Mizuki Hase‘i canlandırıyor. İki aktör rollerini daha önceki bir tiyatro CD’sinden yeniden seslendirmişti.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın