“Uta No ☆ Prens Sama Maji Aşk Yaşamının 6. Stage” etkinliği bu hafta sonu, yeni anime filmini duyurdu. Yeni filmin Aralık ayı gibi yayınlanacağı açıklandı.

Asdfghjk 3 - uta no prince-sama anime filmi geliyor!! - figurex anime haber

Uta no Prince-sama – Maji Love 1000% animesi kadınlar için simülasyon oyunu olan Brokoli‘nin 2011 yılında piyasaya sunulmasından sonra çekilmişti. Romantik komedinin ilk sezonunda, kadın kahraman, tomurcuklanan genç erkeklerle birlikte sahne sanatları için bir okula gidiyor. Sonraki sezonları, ST * RISH adlı idol grubunu kurduktan sonra yedi genç erkeği izledi.

13 bölümlük ikinci sezon, Uta no Prince-sama – Maji Love 2000%, Nisan 2013‘te Japonya‘da ilk kez sergilendi. 13 bölümlük üçüncü sezon, Uta No ☆ Prince Sama Revolutions, Nisan 2015‘te ilk kez sergilendi ve Crunchyroll diziyi yayınladı. 13 bölümlük dördüncü sezon, Utano ☆ Princesama Legend Star, Ekim 2016‘da gösterime girdi. Crunchyroll ve The Anime Network, seriyi yayınladığı sırada hem dizinin akışını gerçekleştirdiler.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın