Bu sefer çıkacak olan anime kızlardan çok erkeklerin hoşuna gidebilecek bir seri gibi duruyor. Çünkü ecchi bir anime. Şaka yapıyorum şaka. Siz şimdi hemen ” ya bu admin de bizi iyice ecchici yaptı ” ya da ” bize laf mı çarpıttı bu ” falan demişsinizdir. Merak etmeyin öyle bir şey yok. Sadece şaka yapıyorum.

Magical Sempai mangası 2016’da başlamış bir seridir. Kodansha’nın Young Magazin’i tarafından manganın 2019 yılında animeye çevrileceği duyuruldu.

Fumiaki Usui (Chaos Head animesinin bölüm yönetmeni) animeyi LIDEN FILMS ile birlikte yönetiyor. Rintarou Ikeda da (Love and Lies) senaryo ile ilgileniyor. Eriko Ito (Poco’s Udon Worlds) hem karakter tasarımcısı hemde animasyon yönetmenliği yapıyor.

Kodansha Comics mangayı internet üzerinden yayınlıyor.

Milkyholmesanime002 1 1 - magical sempai mangası anime oluyor - figurex anime haberManganın Konusu;

Liseye yeni başlamış isimsiz bir öğrenci diğer bütün öğrenciler gibi girmek için kendine uygun bir kulüp aramaktadır. Birden karşısına sihir kulübü çıkar. Kulübün tek üyesi ise son sınıf Tejina Sempai’dir. Daha ne olduğunu anlayamadan kendini sihir kulübünün bir üyesi olarak bulan genç aynı zamanda Tejina Sempai’in asistanı olmuştur.

 

Azu’nun 2016’dan beri internet üzerinden yayınladığı manga Eylül 2017’de dördüncü cildini yayınladı.

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Related Posts

Bir cevap yazın