Fruits Basket mangasına yeniden bir anime uyarlaması geliyor! Manga en iyi shoujo sıralaması anketlerinde üst sıralarda yer alıyor. Oldukça popüler bir yapım olan manga serisi dünya çapında geniş bir okuyucu kitlesine sahip.

Fruits basket

Shoujo mangalarının yayınlandığı Hana to Yume dergisinin bu ay çıkacak olan sayısı için yapılan duyuruda derginin kapak resminde bir Fruits Basket görselinin yer alacağı ve yeni bir anime uyarlamasının geleceği duyuruldu. Geçtiğimiz günlerde serinin devam mangası olan Fruits Basket Another’ın  bu ay çıkacak olan 3. cilt ile sona ereceği açıklanmıştı.

Fruits basket

 

Natsuki Takaya’nın orjinal serisi Fruits Basket mangası, 1998-2006 yılları arasında Hana to Yume dergisinde yayınlanmıştı. 2016 yılında Yen Press adlı yayımcı şirketi seriyi 12 sayıda güncelleyerek tekrar yayınladı.  Yen Press’in  manga tanıtımı için hazırladığı yazı :

 

” Yaşadığı bir aile trajedisinin ardından hayatı alt üst olan lise öğrencisi Tohru Honda, cesur bir şekilde kendi ayakları üstünde durmak için bir çadırda yaşamaya başlar.  Talihsiz bir şekilde çadırını  gizemli Sohma Klanına ait araziye kurar ve çok geçmeden sırrı arazi sahipleri tarafından öğrenilir. Daha sonra ailenin onu eve davet etmesi ile birlikte Tohru  Sohma Klanı ile ilgili bir sırı öğrenir  :  ..klanda bulunan kişiler karşı cinsten biri ile fiziksel temasta bulunursa Çin burç kuşağında bulunan hayvanlardan birine dönüşür! “

 

Kaynak : Hana to Yume Website

Back to list

Bir cevap yazın