Öncelikle selamlar, online dersler yüzünden bir türlü animesine vakit ayıramayan anime hayranları sizler de hoş geldiniz! Bugünkü konumuz başlıkta da kendini belli eden Log Horizon animesinin yepyeni sezonu için haberler var. Shiroe ve dostlarının yeni maceralarına hazır mısınız!


 

- log horizon animesinin yeni sezonu i̇çin yeni tarih - figurex anime haber
Log Horizon Animesinin Yeni Sezonu İçin Yeni Tarih 4

 

Yeni görseli yayımlanmasıyla herkesin arasında geçen yeni sezon haberleri sonunda yapımcılar tarafından doğrulandı. NHK Çarşamba günü Mamare Touno’nun hikayesini ele almış olduğu Log Horizon için yeni sezonun çanlarını çalmaya başladı.

Yeni sezonla birlikte hayranlarının iple çektiği Long Horizon: Fall of the Round Table sezonu için ETle’de bir gösterim yapacağını duyurdu.
Tabi günümüz salgınları yüzünden (COVID-19) bu gösterim de Ekim 2020’de yapacağı büyük çıkışı 13 Ocak 2021’e erteledi. Yapılması planlanan gösterimde Log Horizon yeni sezon için hazırlanmış ilk tanıtım videosu izleyeceğiz.

F66ebe22ef9933237be410a6c2c888cd - log horizon animesinin yeni sezonu i̇çin yeni tarih - figurex anime haber
Log Horizon Animesinin Yeni Sezonu İçin Yeni Tarih 5

Hala animenin isimi ve resimlerini gördükten sonra bir şey gelmeyen anime hayranları için yeni sezonu mangası ile aynı ismi taşıyan bu yapımı biraz daha inceleyelim ve biraz konusunda bahsedelim. Bakalım Log Horizon bizlere neler anlatıyor?..

Log Horizon’nun Konusu

Günümüz Japonya’sını kasıp kavuran Elder Tale adlı bir macera oyunu bir güncelleme sonucu tüm oyuncularını kendi dünyasına çekmiştir. Olaylardan bir haber olan oyuncular ise bu yeni dünyaya adapte olmaya çalışırlar.
Her bir güncelleme sonucu oyunda büyük değişikler olması oyuncuları iyice korkutur ve bu yeni dünyaya alıştırmaya çalışır. Ama Shiroe ve dostları bu yeni dünyanın gerçeklerini ortaya koymak için bir maceraya çıkarlar.

Bu arada anime ilgini çektiyse daha fazla detaylı bilgi için Buraya gelmen yeterli!

Log horizon sezon 3 ne zaman - log horizon animesinin yeni sezonu i̇çin yeni tarih - figurex anime haber
Log Horizon Animesinin Yeni Sezonu İçin Yeni Tarih 6

Sonlara doğru yaklaşırken bu yeni sezonla sadece karakterlerimizin yeni bir macerası olmuyor aynı zamanda da bu işin geri planında kalmış bazı büyük isimler de geri geliyor.
Syouji Masuda, hikaye yönetimindeki koltuğuna yeniden oturuyor olacak. Aynı zamanda da Shinji Ishihira, Studio DEEN’de yönetmenliğe geri dönüyor. Bunun yanında ise Toshizo Nemoto dizinin senaryosunu denetlemek için geri dönüyor. Shōji Hata ise ses yönetmeni olarak geri döner ve Yasuharu Takanashi müziği yeniden bestelemek için bizlerle olacak.

Bugünlük anime haber tanıtımın sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için Buraya veya kullandığım kaynağa ulaşmak için Buraya tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Related Posts

Bir cevap yazın