Manga Haberleri

L-DK Mangasının İkinci Filmi Duyuruldu

indir

Ayu Watanabe’nin ünlü shoujo mangası L-DK yeni oyuncular ile tekrardan filme uyarlanıyor. Henüz ana karakter olan karakterler dışında oyuncu kadrosu belli değil. Oyuncuları da birazdan size göstereceğim.

21 Mart 2019’da çıkacak olan film ilk filmin devamı olmayacak. Çünkü oyuncu kadrosu tamamen farklı ve zaten yeni bir senaryo ile karşımıza çıktıklarını belirttiler. Bu filmde olaylar en başından gösterilmesinin yanında manganın ilerleyen bölümlerinde ortaya çıkan sinir bozucu kuzen de olacak.

Son zamanlarda Live Actionların aranan insanı Yamazaki Kento  oynamıyor bu filmde. Tanımayanlar için kendisi sol taraftaki yakışıklıdır. Neden oynamıyor derseniz çünkü kendisi 2014’te çıkan ilk filmde başrolü oynuyor. Ne yalan söyleyeyim ben yeni oyuncuyu daha çok sevdim. Bence ana karaktere  daha çok uymuş.

Film hakkında daha fazla konuşmadan önce bilmeyenler için mangadan bahsedeyim biraz.

Mangaka: Ayu Watanabe

Bölüm Sayısı: 69 + Devam Ediyor

Tür: Romantik – Dram – Komedi – Shoujo

Konusu: Shuusei Kugayama okulunun en popüler erkeğidir ve aldığı tüm çıkma tekliflerini de reddetmektedir. Reddettiklerinden biri ise Aoi Nishimori’nin en yakın arkadaşı Moe’dir. Bu durumdan dolayı Aoi Shuusei’den kısmen de olsa nefret etmektedir. Aynı gün, Shuusei yalnız yaşayan Aoi’nin yan dairesine taşınır. Zamanla Aoi, Shuusei’nin o kadar da kötü biri olmadığını anlayacaktır.

Oldukça eğlenceli ve güzel bir manga olan L-DK benim çok uzun zaman önce denk geldiğim bir manga olmasına rağmen bir Live action filmi olduğunu bilmiyordum. Belki de araştırmadığım ve live Action tarzı şeyleri izlemekten pek keyif alamadığımdan da olabilir. Size fragmanı ve göstermek isterdim ama ne yazık ki fragman henüz yayınlanmadı. Bu yüzden size izlemeniz için video koyamıyorum.

Henüz tamamı belli olmasa da ana karakterleri kimin oynayacağı belli oldu. Şimdi size onları göstereceğim.

Mone Kamishiraishi – Aoi Nishimori

Doğum Tarihi: 27 Ocak 1998

Filmleri: Chiyafuru

               Drowning Love

               Lady Maiko

               Nobody’s Perfect

Kendisi Kimi No Na Wa isimli filmde ana karakter olan Mitsuha’nında seiyuu’luğunu yapmıştır.

 

Yosuke Sugino – Shusei Kugoyama

Doğum Tarihi: 18 Eylül 1995

Filmleri: Anoko No Toriko

              Anonymous Noise

             Kiseki: Sobito of That Day

             My Brother Loves Me Too Much

 

 

Ryusei Yokohama – Reinen Kugayama

Doğum Tarihi: 16 Eylül 1996

Filmleri: Zenin, Kotaomoi

              Wolf Girl and Black Prince

              Maruyama, The Middle Schooler

              Tenshi no Iru Toshokan

 

 

Oyuncuların önceki filmlerine bakıldığında ben bu filmden güzel şeyler bekliyorum. Umarım çoğu live action gibi bunu da batırmazlar. Çünkü kötü live action görmekten artık ciddi derecede gına geldi. Neyse, bu yazıdan da bu kadar. Başka bir yazıda daha görüşmek üzere.

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Related Posts

Bir cevap yazın