Tür:Aksiyon,Dram,Bilim Kurgu,Korku

Kiseijuu : Sei no Kakuritsu 1988-1995 arasında yayınlanmış Kiseijuu mangasından uyarlanmış animedir. 2014 yılın da yayınlanmış animenin konusu; 17 yaşındaki Izumi Shinichi adlı genç, annesi ve babası ile birlikte yaşamaktadır. Bir gece Parazit denilen uzaylılar dünyayı istila etmeye başlar. İnsanların vücuduna girerek beyinlerini ele geçirirler. Izumi Shinichi uyurken parazit kulağından girmeye çalışır fakat o sırada Izumi Shinichi kulaklık taktığı için parazit beynini ele geçiremez bu yüzden sağ kolunun kontrolünü ele geçirir. Ama Shinichi beyninin kontrolünün ele geçirilmesine izin vermez. Shinichi bu parazite migi ismini verir.  Ve olaylar gelişmeye başlar.

Animenin şu an sadece 24 bölümlük 1 .sezonu mevcuttur. 2.sezon için hayal diyorlar ama bakalım çıkar mı çıkmaz mı hep beraber göreceğiz.

Animenin Live Action filmi çıkacaktır. Çekimler başlamıştır hatta görüntüleri ve fragmanları yayınlanmıştır.

İşte filme ait görüntüler.

Parasyte poster 70x100cm1 1 - kiseijuu : sei no kakuritsu tanıtım - figurex anime

Shinichi migi parasyte - kiseijuu : sei no kakuritsu tanıtım - figurex anime

Ve Filmin Fragmanı :

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=quej9a9sIi0]

 

 

Animenin filmi güzel gibi görünüyor. Kesinlikle izlenelebilir. Oyuncu seçimleri aslında daha iyi olabilirdi diyebilirim. Fakat fragmandan bunu anlamak zor, filmi çıkınca oyuncu seçimlerinin iyi olup olmadığını daha iyi anlarız.

 

 

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın