Genel

Jujutsu Kaisen Animesinden Yeni Film Kapıda!

Adsiz tasarim 12

Öncelikle selamlar, evlerinde sevdiğin animenin ikinci sezonunu bekleyen anime hayranları sizler de hoş geldiniz! Bugün sizlere yine harika haberlerle geldim. Yılın en sevilen ismi olan Jujutsu Kaisen animesinden bomba haberler! Jujtusu evreninin derinliklerine inerken işte karşınızda Jujutsu Kaisen Film haberi!..

Yılın en sevilen ismi sezon finaline gitmeye yakın bombasını patlattı! “Jujutsu Kaisen 0” olarak geçen bu filmimiz direkt mangadan esinlenerek hazırlanacak! Jujutsu Kaisen Film haberine geçmeden önce animeyi ilk göz görenler veya duyanlar için sizlere kısa bir özet geçmek isterim.

Jujutsu Kaisen Animesinin Konusu

Zorluk, pişmanlık, utanç: İnsanların hissettiği olumsuz duygular, günlük hayatımızda gizlenen Lanetler haline gelir. Lanetler, insanları korkunç bir talihsizliğe ve hatta ölüme götürme yeteneğine sahip, dünya çapında yaygınlaşır.

Itadori Yuji, tamamen sıradan bir lise hayatı yaşamasına rağmen, muazzam fiziksel güce sahip bir çocuktur. Bir gün Lanet’in saldırısına uğrayan bir arkadaşını kurtarmak için Çift Yüzlü Hayalet’in parmağını yer ve Laneti kendi ruhuna alır.

En güçlü büyücüler Gojo Satoru tarafından yönlendirilen Itadori, Lanetlerle savaşan bir organizasyon olan Tokyo Metropolitan Sihirbazlık Teknik Lisesi’ne kabul edilir … ve böylece bir Laneti kovmak için bir Lanete dönüşen bir çocuğun kahramanca hikayesini başlatır. Asla geri dönemeyeceği bir hayat.

Umarım artık kafalardaki soru işaretleri oradan kalmıştır. O zaman dilerseniz Jujutsu Kaisen Filminden devam edelim!..

Sonbahar ve Kış aylarının en sevilen aksiyon animeni Jujutsu Kaisen kısa bir sezonunu bitirmeye yürürken büyük filmini duyurdu! Film ilk kez yayımladığı sırada herkesin beklentisi aslında bir devam niteliğinde olmasıydı ve bu da herkesi heyecanlandırmıştı! Fakat bundan ziyade, film bir devam niteliğinden çok bizleri geçmişe götürecek!
Fakat hiç üzülmeyin bu yayınlanacak olan Jujutsu Kaisen Filmi, seri için çok önemli bilgilere yer verecek…

Bu yeni filmimiz… Japonya’da ya bu yılın sonunda ya da 2022 yılının başında bir gösterim yapmayı hedefliyor. Ve elbette bu filminin arkasında ilk sezondan tanıdığımız isim olan MAPPA, bu filmin animasyon kısmında yer alacak!
Peki gelin bakalım, detaylara geçmeden önce bu film için yayımlanan ilk fragmana:

Filmdeki Olaylar Neler?!!

Fragmanında sonra kafalarda yeni soru işaretleri belirdi gibi… “Kim bu yeni eleman yaa?!” gibi sorular kafanızda uçuşurken ben de sizlere filmin içeriğinden bahsedeyim:

Bu filmimiz, Yuji’yi seven fakat tam anlamıyla bomba olması nedeniyle Jujutsu aleminde idam edilmesi için özel seviye lanetlerle cezalandıran Yuta Okkotsu‘yu tanıtıyor.

Bir devamlı seri olduğundan dolayı bu karakterimizi ikinci sezon bol bol göreceğimiz doğrulandı! (Manga okurlarına selam!) Bundan dolayı sizin gibi anime hayranları için bu film çok önemli bir köprü görevinde yer almaktadır!
Fakat elimizdeki tüm bilgilerin hepsi bu daha fazlası için sitemizi takipte kalın!

Bugünlük de bir anime haber tanıtımın sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için BURAYA veya kullandığım kaynağa ulaşmak için BURAYA tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Related Posts

Bir cevap yazın