Anime Haber

Dr Stone Filmi Tanıtım Videosu Yayınlandı.

D 5jHHyUwAAFo6h

Dr Stone Filmi Tanıtım Videosu Yayınlandı. Boichi ve Riichirou Inagaki’nin Dr.Stone mangasının Perşembe günü mevcut televizyon animesinin sonunda bir devam filmi duyurdu. Duyuru, devam filminin ortamını veya formatını belirtmedi. Toho Animasyon, devam filmini duyuran özel tanıtım videosunu yayınladı:

Video, karakterlerin denizde bilinmeyen bir dünyaya doğru yolculuk ettiği “Keşif Çağı” yayını gösteriyor. Animenin ikinci sezonu olan Dr. Stone: Stone Wars, 14 Ocak’ta Tokyo MX, KBS Kyoto, Sun TV, BS11 ve TV Aichi’de prömiyerini yaptı ve aynı zamanda çevrimiçi olarak yayınlanıyor. Crunchyroll, diziyi Asya dışında dünya çapında yayınlıyor. Sezonun 11. ve son bölümü Perşembe günü yayınlandı. Dr. Stone Filmi bilgiler şimdilik bu yönde.

Fujifabric (Space Brothers, Boruto, Silver Spoon sezon 2) açılış teması şarkısı “Rakuen” (Paradise) ve Hatena bitiş şarkısı “Koe?” (Ses) şarkılarını seslendiriyor.

Boichi (Sun-Ken Rock) ve Inagaki (Eyeshield 21’in yazarı) Mart 2017’de Weekly Shonen Jump’ta mangayı başlattı. Viz Media mangayı dijital ve basılı olarak yayınlıyor ve manganın ilk cildini anlatıyor:

Kaderin kendisini gösterdiği bir günde, tüm insanlık kör edici bir ışık parlamasıyla taşlaşmıştı. Birkaç bin yıldan sonra, lise öğrencisi Taiju uyanır ve kendini bir heykeller dünyasında kaybolmuş bulur. Ancak o yalnız değildir! Bilim aşığı arkadaşı Senku birkaç aydır ayakta ve koşuyor ve aklında büyük bir plan var : medeniyeti bilimin gücüyle başlatmak !

İlk televizyon animesi Temmuz 2019’da piyasaya sürüldü. Crunchyroll ilk sezonu yayınlanırken yayınladı ve Funimation sezonun bir dublajını yayınladı. Anime, Ağustos 2019’da Toonami’de gösterime girdi.

Dr Stone Filmi Twitter adresi için Buraya ve daha fazla haber için BURAYA tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın