Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız? Bende iyiyim. Bugün güzel bir haber aldım ve bunu sizinlede paylaşmak istedim. Bildiğiniz gibi yurtdışında Netflix Anime konusunda coşuyor. Netflix Türkiye’de bu konuda yavaş yavaş coşmaya başladı gerçi. Yeni bir duyuruya göre Netflix 40 yeni anime, doğru duydunuz tam 40 tane yeni anime yayınlayacağını duyurdu.


- netflix 40 yeni anime yayınlayacağını duyurdu! - figurex anime haber

Netflix Anime konusunda yavaş ama emin adımlarla ilerlemeye başladı. 2021 yılında yayınlayacakları 40 anime ile 2020 yılında yayınladıkları anime sayısını ikiye katlamış olacaklar. İnşallah bu sayı ilerleyen yıllarda üç, dört katını bulur. 

Netflix yayınlayacakları yeni anime sayısını Anime Japan 2021 EXPO’da duyurdu. Umarım bu 40 animenin 40’ı da Netflix Türkiye’de de yayınlanır. Henüz yayınlanacak 40 animenin hepsi yayınlanmadı. Ama yayınlananları ben sizin için tanıtacağım. 


The Way of Househusband


Way of the househusband anime - netflix 40 yeni anime yayınlayacağını duyurdu! - figurex anime haber

Ölümsüz Tatsu lakaplı yakuza efsanesi artık bütün bu işlerden elini ayağını çekmiştir. O artık bir ev erkeğidir. Karısı her gün işe giderken o da ev ile ilgilenmektedir. 


Yasuke


03 new main yasuke 00 12 47 20. Jpg - netflix 40 yeni anime yayınlayacağını duyurdu! - figurex anime haber

Afrika’dan gelip acımasızlıklarla dolu 16. yy Japonya’sında feodal bir lord ile omuz omuz savaştı. Kara Samuray adlı kahraman savaş alanında bir efsaneye dönüştü.


Eden


Eden anime header 001 20190414 - netflix 40 yeni anime yayınlayacağını duyurdu! - figurex anime haber

Robotların hüküm sürdüğü bir yüzyılda bir insan çocuğu bulunur. 


Record of Ragnarok


Maxresdefault 1 - netflix 40 yeni anime yayınlayacağını duyurdu! - figurex anime haber

Her bin yılda bir dünyadaki Tanrı’lar İnsanlığın Hayatta Kalma Konferans adı altında cennette toplanmaktadır. Tanrı’lar ortak kararlarıyla artık iyice yozlaşmış insanları ortadan kaldırmaya karar verir. Lakin Bunhild buna karşı çıkar. 


Resident Evil: Infinite Darkness


 

Thumb 1920 1105043 - netflix 40 yeni anime yayınlayacağını duyurdu! - figurex anime haber

Beyaz Saray’daki gizli dosyalara gizlice erişim sağlandığı belli olunca Leon S. Kennedy’ninde dahil olduğu br grup federal ajan olayı araştırmak için Beyaz Saray’a gönderilir. Ancak ışıklar sönüp etraf karanlığa büründüğünde Leon ve ekibi kendilerini zombiler ile karşı karşıya bulur. 


Godzilla Singularity Point


 

A6d4b169 6599 4b86 bd71 bc974dce3b05 - netflix 40 yeni anime yayınlayacağını duyurdu! - figurex anime haber

Spriggan


 

Spriggan original 1024x622 1 - netflix 40 yeni anime yayınlayacağını duyurdu! - figurex anime haber

Eski bir uzaylı medeniyetinin Dünya’da bıraktığı kalıntılar tehlikeli güçlere sahiptir. ARCAM şirketi bu kalıntıların yanlış ellere geçmesini engellemektir.


Thermae Romae Novae


 

71hykhfh5ql. Ri - netflix 40 yeni anime yayınlayacağını duyurdu! - figurex anime haber

Roma imparatorluğunda hamam tasarımcılığı yapan Lucius bir zaman yolculuğu yapar ve kendini birden modern Japonya’da bulur. Bilmediği bir zamana gelen Lucius Japonya’da farklı hamamları dener.


Vampire in the Garden


Bölünmüş bir gelecekte iki genç kız yasak bir şeyin peşindedir. Bu iki genç kızın farklı istekleri vardır. İnsan olan kız keman çalmayı istemektedir. Vampir olan kız ise dünyayı görmek istemektedir. 


Üzgünüm bu animenin posteri yayınlanmamış o yüzden paylaşamadım. Siz şimdi bu listede eksik animelerde var diyeceksiniz. Onu da şöyle açıklayayım. Çoktan yayınlanmış animeleri siz zaten görmüşsünüzdür. O yüzden onları yazmadım. 40 anime listesinde bazılarıda eski animelerin yeni sezonları. Onlarıda yeni sezon oldukları için paylaşmadım. 

Umarım beğenmişsinizdir. Şahsen ben beğendim. Güzel animeler gelecek gibi gözüküyor. Umarım güzel olurlar. Özellikle şu Thermae Romae Novae çok ilgimi çekti. Onu baya merak ettim. Siz en çok hangisini merak ettiniz?

Merak ettiğiniz diğer animeler hakkındaki haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Bu arada sizin için harika bir haberim daha var. Figurex ekibi olarak biz sizin için bir sayfa daha açtık. FigureXShop. Bir sürü farklı anime eşyası sizi bekliyor. Günden güne yeni ürünleri sizinle buluşturmaya devam ediyoruz. Benden size tavsiye bir bakın derim. Linki buraya bırakıyorum.

https://shop.figurex.net

Bakmayı unutmayın. Üstelik artık özel istek bölümünü de açtık. Yani tamamen size özel ürünlerde yaptırabileceksiniz.

Şimdiden iyi alışverişler. Kendinize iyi bakın.

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Related Posts

Bir cevap yazın