Anime Haber

Iwa-Kakeru! (Sports Climbing Girls) Tanıtım Videosu Yayınlandı

iwa kakeru climbing girls web mangasi anime oluyor 1587857287 b

Iwa-Kakeru! (Sports Climbing Girls) Tanıtım Videosu Yayınlandı. Iwa-Kakeru’nun resmi web sitesi! (Sport Climbing Girls) televizyon animesi Cuma günü tanıtım videosu yayınlamaya başladı. Teaser, anime için daha fazla oyuncu, daha fazla personel ve Ekim prömiyerini ortaya koyuyor.

Iwa-Kakeru! (Sports Climbing Girls) Konusu

Spor tırmanışında yarışan, özellikle kişinin zihnini ve bedenini tam olarak kullanırken yapay olarak inşa edilmiş duvarlara tırmanan kızların hikayesini konu alıyor. Birinci sınıf lise öğrencisi Konomi Kasahara, bu sporu Hanamiya Kız Lisesi’nde ortaokulda yapboz oyunlarıyla eğittikten sonra keşfeder. Yeni okulunun tırmanma duvarına rastladığı anda hayatı değişir ve bu onu okulun tırmanma ekibine götürür.

Ishizaka ilk mangayı 5 Aralık 2017’de Cygames’in Cycomi web sitesinde yayınladı ve Shogakukan ikinci manganın ilk derlenmiş cildini 28 Şubat’ta dijital olarak yayınladı. Tokyo Olimpiyatları, resmi bir etkinlik olarak spor tırmanışına sahip ilk Olimpiyatlar olacak.

Tomohiro Matsukawa yönetmen yardımcısı olarak görev yapıyor ve Motohiro Taniguchi alt karakter tasarımcısı. Yoshihiro Watanabe, Taniguchi ve Kenji Terao baş animasyon yönetmenleri. Sakurako Mitsuhashi sahne tasarımını yapıyor ve Yoshi Wakayama tasarım çalışmalarıyla tanınıyor.

Maho Takahashi sanat tasarımcısı ve Tomoyasu Hosoi sanat yönetmeni. Yukiko Ario, renk  sanatçısıdır. Yūko Kamahara (T.D.F.) görüntülerin birleştirme direktörü ve Kazuhiro Nii kurgu yapıyor. Takatoshi Hamano sesi yönetiyor ve Tsubasa Ito (The Price of Smiles) müziği besteliyor. Wit Studio ve Studio Massket, prodüksiyon üzerinde işbirliği yapıyor.

Daha önce duyurulduğu gibi, Tetsuro Amino (Broken Blade, Macross 7, Shiki) animeyi BLADE’de yönetiyor ve Touko Machida (Lucky Star, GA: Geijutsuka Art Design Class) dizinin senaryolarından sorumlu. Frontier One’dan Yoshihiro Watanabe (Heaven’s Lost Property, The Testament of Sister New Devil) karakterleri tasarlıyor ve Tsubasa Ito müziği besteliyor.

Daha fazla haber için Buraya ve resmi web sitesi için Buraya tıklayınız.

 

 

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın