Anime Haber

Reina Ueda Performs Wandering Witch – The Journey of Elaina Anime Açılış Şarkısı

Reina Ueda Performs Wandering Witch

Jougi Shiraishi’nin Reina Ueda Performs Wandering WitchThe Journey of Elaina (Majo no Tabitabi) adlı light novel serisinin tv animesi resmi Twitter hesabı, Perşembe günü Reina Ueda’nın “Literature” adlı açılış şarkısını seslendireceğini açıkladı. Şarkı, 21 Ekim’de Ueda’nın ikinci single’ı olarak yayınlanacak.

Anime Ekim ayında Premier yapacak.

Reina Ueda Performs Wandering Witch – The Journey of Elaina Anime Açılış Şarkısı

Reina Ueda Performs Wandering Witch

Anime başrolleri şöyle:

  • Kaede Hondo, Elaina
  • Kana Hanazawa, Flan
  • Tomoyo Kurosawa, Saya
  • Yōko Hikasa, Sheila

Toshiyuki Kubooka (Harukana Receive, Berserk film üçlemesi) C2C’de animeyi yönetiyor ve Kazuyuki Fudeyasu dizi senaryolarını denetliyor ve yazıyor. Takeshi Oda, Azuru’nun orijinal karakter sanatını animasyon için uyarlıyor ve Kazumasa Nishio konsept tasarımlarıyla tanınıyor.

ChouCho, bitiş şarkısı “Haiiro no Saga” (Gray Saga) ‘yı seslendiriyor.

Yen Press, light novel serisini İngilizce olarak yayınlıyor ve hikayeyi şöyle anlatıyor:

Bir zamanlar Elaina adında bir cadı dünya çapında bir yolculuğa çıkar. Yol boyunca, cadılarla dolu bir ülkeden, kendi kaslarına aşık bir deve kadar her türden insanla tanışırdı – ama her buluşmada Elaina onların hikayelerinin küçük bir parçası olur ve kendi dünyası bir biraz daha büyük.

Roman serisi, 2018 Kono Light Novel ga Sugoi listesinde 9. sırada yer aldı! ve 2019 listesinde 6. sırada. SB Creative ilk romanı Nisan 2016’da ve 13. cildi 14 Temmuz’da yayınladı.

Itsuki Nanao, Square Enix’in Manga Up! Programında bir manga uyarlaması başlattı! Kasım 2018’de. Square Enix, Aralık ayında ikinci cildi yayınladı. Square Enix, manganın ikinci cildini Aralık ayında İngilizce olarak yayınlayacak.

Kaynaklar: Wandering Witch – The Journey of Elaina anime’s Twitter hesabı, The Mainichi Shimbun’s Mantan Web

Diğer anime haberleri için tıklayabilirsiniz.

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Bir cevap yazın