Anime Haber

Kami-sama ni Natta Hi Tanıtım Videosu Yayınlandı

kamisama ni natta hi 2

Kami-sama ni Natta Hi Tanıtım Videosu Yayınlandı. Key, Aniplex ve P.A. için canlı yayınlanan bir program Works ‘The Day I Became a God (Kami-sama ni Natta Hi) anime projesi açıklandı. Cumartesi günü animasyonlu görüntüler ve anime için yeni bir anahtar görsel içeren ilk tam tanıtım videosunu sunuldu. Video, daha fazla karakter tanıtıyor ve ayrıca Eylül ayında bir sonraki tanıtım videosunu gösteriyor. Orijinal televizyon anime dizisi Ekim ayında yayınlanacak

https://youtu.be/iuauyWSPIpI

Manabu Nii (Hina Logic – Luck & Logic’ten) Na-Ga’nın orijinal karakter tasarımlarını animasyon için uyarlamakta ve aynı zamanda baş animasyon yönetmeni olarak hizmet vermektedir. MANYO ve Jun Maeda müziği besteliyor. Kurumi Suzuki sanatı yönetiyor ve Yukiyo Kajiwara görüntülerin kompozisyon direktörü. Naomi Nakano, renk anahtarı sanatçısı ve Haruki Suzuki, 3D yönetmenidir. Ayumu Takahashi kurgu yapıyor ve Satoki Iida ses yönetmeni.

Kami-sama ni Natta Hi Konusu

Yōta Narukami’nin lisedeki son yaz tatilinde bir gün, Hina adında bir kız aniden belirir ve kendini “Her Şeyi Bilen Tanrı” ilan eder. Hina, kafası iyice karışmış Yōta’ya “Dünya 30 gün içinde sona erecek” diye duyurur. Daha sonra Yōta, Hina’nın tanrısal kehanet güçlerine tanık olur ve onu güçlerinin gerçek olduğuna ikna eder. Hina’nın saf masumiyeti güçlerine inanmaz ve bir sebepten dolayı Yōta’nın evinde yaşamaya karar verir. Böylece dünyanın sonundan önce hareketli bir yaz başlıyor.

Projenin resmi web sitesi hikayeyi anlatıyor:

Bir tanrı olarak uyanan Hina.
“Dünyanın sonunu” öngördü.
Yalnız bir genç adam seçer.
Kim, arkadaşı olarak,
Sonuna kadar onunla vakit geçirecek.

Anime mangakası Maeda, idiyopatik dilate kardiyomiyopatiden (açıklanamayan genişleme ve kalbin sol ventrikülünün zayıflaması) muzdariptir. 2016 yılında beş ay hastaneye kaldırıldı. O yıl daha sonra kalp rahatsızlığının kalp nakli gerektirdiğini açıkladı, ancak daha sonra hayranlarına hala yaşayacak uzun süresinin olduğunu ve daha fazla hikaye yazacağına dair güvence verdi.

Daha fazla haber için Buraya ve Kami-sama ni Natta Hi resmi web sitesi için Buraya tıklayınız.

 

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın