Anime Haber

Child of Kamiari Month Animesinin İlk Fragmanı Yayınlandı!

9fbd0eadd1ef4fe8828b20c4c3677dc91588640524 full

Herkese selam! Evlerinde deli gibi anime izleyenler sizler de hoş geldiniz! Bu gün sizlere uzun bir aradan sonra söylentilere konu olmuş ve yakın bir zamanda da fragmanı yayınlanarak gündeme damga olmuş yeni bir animeden bahsetmek isterim. Evet işte karşınızda: Child of Kamiari Month

Cretica Universal’ın resmi Youtube kanalında yayınladığı Child of Kamiari Month 60 saniyelik anime fragmanı canlı bir şekilde yayınlandı.

Child of Kamiari Month anime filmin, ilk çıkış tarihi olarak 2020 olarak belirlense de sonrasından bu tarih 2021’e çekildi.

Peki fragmanı gördük. Animasyonlarda iyi duruyor… Peki bu karakterlere kimler hayat verecek? Yani sonuçta bir animeyi güzel yapan şeylerden biri de o animedeki karakterlere hayat veren sanatçılardır. Gelin hep beraber bu isimlerin kim olduğuna bakalım.

Child of Kamiari Month


En başta gelecek isim: Aju Makita, kendisini en iyi(Shion-chan wa Jibun no Namae ga Lenai’nin Kayo’su olarak biliyoruz”live-action”) tanıyoruz. Ama bu sefer annesi vefat ettikten sonra koşma sevdasını kaybetmiş ana karakterimiz Kanna’yı seslendiriyor.
Maaya Sakamoto(Escaflowne’dan Hitomi ve Fate serisinden Vinci ve Jeanne’yı seslendirmiştir.) burada ise tanrının tek kanatlı tavşan habercisi olan Shiro’yu seslendirirken, Miyu Irino(Spirited Away’den Haku ve Tsubasa: RESERVoir CHRoHiCLE’den Syaoran’nı seslendirmiştir.) bir oni(şeytan) çocuğu olan Yato’yu seslendiriyor.

Child of Kamiari Month animesinde o iki karakter de Kanna’dan önce öne çıkıyor ve onunla beraber Izumo’ya yolculuğa çıkar. (Eski Japon takvimlerinde “Kannazuki” (tanrısız ay) olarak geçer. Ama Izumo’da sayısız tanrı Izumo Mabedi’nde bir araya geldikleri için efsanelerde “Kamiarizuki” (tanrılar ayı) olarak da anılır.)

Cretica Universal, Mart 2019’da ilk kitle fonlama kampanyasıyla birlikte projeyi duyurdu. Kampanya, projenin ilk taahhüdünün başlangıcını Mart-Mayıs 2019, ikinci kitle fonlaması kampanyası ise Temmuz-Ağustos arasında ikinci taahhüt olarak belirledi.
Son olarak da üçüncü kitle fonlama kampanyası Nisan’dan Hazirana kadar sürdü.

Peki sonlara doğru geldik ama sanki bir şeyler eksik gibi… Tabi ya! Animenin yönetim ve kurgu kısmındaki sanatçılar. Lafı fazla uzatmadan işte o isimler:

LIDEN FILMS temsilcisi yönetmen olarak Tetsuro Satomi, bu animeed animasyon yapımcısıdır. O ve Kedisi -Everything Flows- yönetmen Kazuya Sakamoto, “yaratım yönetmeni” olarak karşımıza geliyor.

Toshinari Shinohe, orijinal çalışmanın planlamasında sorumlu ve kredilendirilirken, Takana Shirai orijinal konsepte ve animasyon yönetmenliğine sahip. Micihihko Suwa(hepimizin bildiği gibi Detective Conan animesi ile ün salmıştır.) ve Teppei Mishima ile projenin planlamacıları ve yapımcıları.
Haruka Sagawa, karakter tasarımıyla ilgilenirken Tetsuro Takita e Ryuota Miyake senaryodadır.
Son olarak da şarkı-söz yazarı ise Miwa, animenin tema şarkısını seslendirecek.

Child of Kamiari Month anime haberi burada son buluyor. Umarım bilgilendirici ve öğretici olmuştur. Bunun gibi daha fazla anime haberi görmek için Buraya veya kullandığım kaynağa bakmak için Buraya tıklamanız yeterli. Herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

 

Bir cevap yazın