Anime Haber

Umibe no Etranger Boys-Love Filmi Tanıtım Videosu Yayınlandı

IMG 20200330 201447 1

Umibe no Etranger Boys-Love Filmi Tanıtım Videosu Yayınlandı. Kanna Kii’nin Umibe no Etranger  mangasının anime filminin resmi web sitesi, filmin fragmanını Perşembe günü yayınlamaya başladı.Film 11 Eylül’de Japonya’da vizyona girecek.

Site ayrıca filmin ana görselini de ortaya çıkardı.

Umibe no Etranger Konusu ve Detaylar

Hikaye, anne babasını erken yaşta kaybeden liseli bir çocuk olan Mio’ya odaklanıyor. Mio’nun Okinawa’daki ücra bir adadaki evinin yakınında yaşayan hevesli bir romancı olan Shun, Mio’nun sahildeki bir bankta saatlerce oturduğunu fark eder. Birbirlerine yakınlaştılar ama Mio, Okinawa’yı terk etmek zorunda kalır. Üç yıl sonra Mio duygularıyla yüzleşmek için geri döner.

Akiyo Ohashi (Land of the Lustrous manga’nın 2013 tanıtım videosu, Sakura Capsule) animeyi Studio Hibari’de yönetiyor ve aynı zamanda senaryo yazarı ve storyboarder olarak da hizmet veriyor. Eski bir animatör olan Kii filmi yönetiyor ve aynı zamanda filmin karakter tasarımlarını çiziyor. Mayumi Watanabe baş animasyon yönetmeni, Takashi Hashimoto ise efekt animasyon yönetmenidir. Besteci ve müzisyen Mina Kubota (Aria the Animation, Macross Delta, A Whisker Away) filmin müziğini besteliyor. MONO NO AWARE grubu filmin tema şarkısı “Zokkon” (From the Bottom of My Heart) ‘ı seslendiriyor. Grup, şarkıyı özellikle film için yazdı.

Umibe no Étranger, Kii’nin bir manga yaratıcısı olarak ilk çalışmasıdır ve 2013 yılında Shodensha’nın On Blue dergisinde yayınlanmıştır. Kii, On Blue’da Harukaze no Etranger (L’étranger du zéphyr veya The Stranger of the Spring Breeze) başlıklı bir devam mangası başlattı. Temmuz 2014. Shodensha, Temmuz 2017’de manganın üçüncü derlenmiş kitap cildini yayınladı.

Daha fazla haber için Buraya ve Umibe no Etranger anime resmi web sitesi için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın