Oyun Haberleri

Hollow Knight: Silksong Devam Oyunu Olarak Geliyor!

dims

Hollow Knight için geliştirildiğini bildiğimiz DLC, yeni bir devam oyunu olarak PC ve Switch platformlarında yayınlanacak.

Hollow Knight: Silksong Duyuruldu

Hollow Knight: Silksong

Team Cherry dün yaptığı açıklama ile Hollow Knight için geliştirildiğini bildiğimiz DLC’yi, DLC olarak değil Hollow Knight:Silksong adıyla bir devam oyunu olarak çıkaracaklarını duyurdu. Team Cherry yaptığı açıklamada, yaptığımız proje DLC olamayacak kadar büyük ve kapsamlı dedi.

Biraz bu yeni oyunun detaylarından bahsedelim, Hollow Knight: Silksong’da, yakalanan ve farklı bir araziye çekilen Hallownest, Hornet’in Prenses koruyucusu olarak oynayacaksınız. Yeni oyun mekanikleri, yeni silahlar, yeni görevler ve daha fazlası sizi bekliyor olacak. Hornet son derece mobil akrobatik savaş tarzı ve yeni araçlar ile 150 yeni düşmana karşı savaşmak zorunda kalacak. Bu güzel tasarım, bosslar ve sevimli böcek insanların dolu olduğu bu yeni haritalarda oynamaya hazır olun. Yeni oyun, Hollow Knight’ın melankoli harap şehrinden daha çeşitli olacak gibi görünüyor. Web sitesi “yaldızlı şehirler, ateş gölleri ve misted moors” dan bahsediyor. Çıkış tarihi henüz bilinmiyor.

Hollow Knight: Silksong Fragman

Ayrıca Hollow Knight’ı, KickStarter üzerinden desteklediyseniz yeni gelen oyuna ücretsiz sahip olabileceksiniz. Oyunun fiyatı hakkında tahmin yürütmek gerekirse TR için ilk oyun gibi bu oyun da 24 lira olabilir. Team Cherry’nin yayınladığı fragmana şöyle bir bakınca bile insanı heyecanlanıyor. Görünen o ki saatlerimizi eğlenerek ve savaşarak geçirebileceğimiz güzel bir oyun geliyor. Oyun hakkındaki görüşlerinizi ve duygularınızı yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeleri kaçırmamak için bizi takipte kalın.

Related Posts

Bir cevap yazın