Gochūmon wa Usagi Desu ka?‘nın resmi web sitesi (Is The Order A Rabbit?) Anime serisinin Çarşamba günü Gochūmon wa Usagi Desu ka? BLOOM olduğu ortaya çıktı. Serinin üçüncü sezonu olan BLOOM (Is The Order A Rabbit? BLOOM) 10 Ekim’de saat 21: 30’da prömiyer yapacak. AT-X’te Japonya Saati (EDT 08:30). Anime ayrıca o gece Tokyo MX, BS11, AbemaTV, Sun TV ve KBS Kyoto’da yayınlanacak.

Gochūmon wa usagi desu ka

Gochūmon wa Usagi Desu ka? Anime Sezon 3 Prömiyerleri 10 Ekim’de

Hiroyuki Hashimoto, Encourage Films’de yeni sezonu yönetmek için geri dönüyor ve Kazuyuki Fudeyasu da dizi senaryolarını işlemek için geri döndü. Yousuke Okuda yine karakterleri tasarlıyor ve orijinal oyuncu kadrosu geri dönüyor.

Anime’nin ilk sezonu Nisan 2014’te Japonya’da ve ikinci sezonu Ekim 2015’te gösterime girdi. Crunchyroll, Japonya’da yayınlanırken her iki sezonu da yayınladı ve Sentai Filmworks her iki sezonu da Kuzey Amerika’da ev videosunda Gochūmon wa Usagi Desuka?? My Dear Sister anime için yeni özel bölüm Kasım 2017’de Japonya’da 40 sinemada açıldı.

Koi, 2011 yılında Houbunsha’nın Manga Time Kirara Max dergisinde orijinal mangayı yayınladı. Koi’nin orijinal dört panelli mangasında, ana karakter Cocoa (“sıcak kakao” nun bir kelime oyunu) bir gün kafede tavşanlara heyecanla gelir. Aslında o kafede yaşıyor. Orada pek çok farklı kızla tanışır; Chino (“cappucino” dan) adında küçük ve havalı bir kız, Rize adında sert ve asker benzeri bir kız (“Thé des Alizés” çayı), geniş ve özlü bir Japon kız olan Chiya ( “Uji matcha” çayı) ve sıradan ama ağırbaşlı Sharo (“Kilimanjaro” kahvesi).

Kaynak: Gochumon wa Usagi Desuka? franchise’ın website


Diğer anime haberleri için tıklayabilirsiniz.

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Bir cevap yazın