Anime Haber

Given BL Anime İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

given anime

Given İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı. Natsuki Kizu’nun Given mangasının anime uyarlaması için resmi web sitesi Perşembe günü yayınlanacak serinin tanıtım videosunu yayınlamaya başladı.

Site ayrıca yeni bir görsel de yayınladı ve solo video projesinin “santimillimentalin” yukarıdaki videoda gösterilen “Kizuato” açılış şarkısını yapacağını duyurdu. “Given” adlı anime grubu “Mirutsuke” adlı son tema şarkısını gerçekleştirecek. Centimillimental, son tema şarkısını üretiyor.

“Gençlik grubu hikayesi” olarak geçen anime, gitar çalan, ancak enstrümana ilgisini kaybetmiş Ritsuka’ya dayanıyor. Bir gün, yanlış şekilde gitar tutan Mafuyu ile tanışır. Ritsuka, isteksizce gitarı Mafuyu’ya öğretmeye başlar ancak Mafuyu’nun sesini duyduğunda, aniden Ritsuka içinde bir şeyler değişmeye başlar.

Seri, 11 Temmuz’da Fuji TV’nin Noitamina programlama bloğunda yayınlanacak ve Perşembe günleri 24: 55’te (Cuma günleri 12: 55’te) yayınlanacak. Anime, Noitamina’da yayınlanan “İki erkek arasında ki aşk ” mangasına dayanan ilk anime olacak.

Hikaru Yamaguchi (Escha Chron’un direktörü, Mr. Osomatsu, Battle Spirits Double Drive’ın bölüm yönetmeni) anime Lerche’deki stüdyosunda yönetiyor. Yuniko Ayana (BanG Dream! both seasons, Girls Beyond the Wasteland) dizi senaryolarını denetliyor.

Manga, Shinshokan’ın Cheri + dergisinde yayınlandı ve Shinshokan, manga’nın beşinci derleme sayısını 1 Nisan’da yayımladı.

Anime resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın