Anime Haber

Gintama Yeni Sezon Geliyor…Muhtemelen.

Sakata.Gintoki.full .647160

Gintama yeni sezon için bir duyuru yapıldı. Pazar günkü “Gintama Shirogane Matsuri 2019 (Kari)” etkinliği (aşağıda gösterilen görsel etkinlik) etkinliği, yeni bir Gintama animesinin yapımda olduğunu gösterdi. Etkinlik, proje için başka hiçbir detay vermedi.

Bununla birlikte, yukarıdaki video da gintama yeni sezon için , “Gintama Prodüksiyon Komitesi: Gintama animesinin yepyeni projesine prodüksiyon yeşil ışık yaktı … Muhtemelen… Manga henüz bitmediği için…. Ama yapacağımızı düşünüyoruz. Sadece hazır ol.” ifadeleri yer alıyor.

Bir önceki anime Ekim 2017’de başlamıştı ve Ocak 2018’de “Silver Soul” yayına girmeden önce “Porori Arc” hikayesiyle başlamıştı. Anime, 2013 Mart’ında yayına giren 353 bölümünden sonra bir ara vermişti. 8 Temmuz’da Gintama: Gin no Tamashii Hen (Gintama: Silver Soul Arkı) olarak geri döndü ve süreç Ekim ayında sona erdi. Crunchyroll, yayını olduğu gibi anime akışını gerçekleştirdi.

Silver Soul, manga’nın Temmuz 2016’da başlayan final yayının adı.

Hideaki Sorachi’nin Gintama mangası, 15 Eylül’de geçen haftaki 42. sayısında Weekly Shonen Jump’da planlandığı gibi sona erdi ancak Shueisha, 15 Eylül’de Shueisha’nın Jump Giga dergisinde “bir süre daha manga” devam edeceğini açıkladı. Manga arka arkaya üç bölüm için Jump Giga’da yayınlanıyordu ancak şimdi ücretsiz bir Gintama uygulamasında devam edecek.

Manga ayrıca iki anime filmine, çeşitli OVA’lara ve etkinlik animesine, iki live action filmine ve iki live action net spinoff serisine ilham verdi.

Gintama resmi Twitter adresi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın