Fate-Grand Order oyununu daha önce oynamış olanınız var mı ? Animesini hepimiz biliyoruz ama oyun alanında başarılı bir yapım olduğu ortaya çıktı.

482ebde633776788cd9fda67b2550def1537557272 full - fate-grand order japon oyun ödülleri mükemmellik ödülünü kazandı - figurex oyun haberleri

Oyun akıllı telefonlar için tasarlanmış bir oyun ve yayınlandığı ilk günden Japonya’da büyük ses getirmiş bir yapım. CESA tarafından her yıl düzenlenen Japonya Oyun Ödülleri, oyun endüstrisinin önemini vurgulamak için çalışıyor. Kazananlar yıl boyunca oylama ile seçilir. Bu yılın Mükemmellik ödülü Kazananı Fate-Grand Order oyunu oldu.

Mükemmeliyet Ödüllerini de alan, birkaç isim vermek için Fortnite, PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, Super Mario Odyssey ve Undertale idi. MONSTER HUNTER: WORLD büyük ödülü aldı.

Fate-Grand Order Oyunu İçin Tanıtım Videosu

Fate / GO Genel Müdürü Kinoko Nasu, ödülün ardından büyük hayran kitlesine olan takdirini dile getirdi. Ayrıca oyunun oyun açısından özellikle çığır açıcı olmadığını ve üslupların daha önce gelmiş birçok yenilikçinin omuzlarına dayandığına dikkat çekiyor.

Oyun resmi sitesi için Buraya ve daha fazla Oyun haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Related Posts

One thought on “Fate-Grand Order Japon Oyun Ödülleri Mükemmellik Ödülünü Kazandı

  1. Mustafa BÜKÜLMEZ dedi ki:

    oyunu olduğunu bilmiyordum bende. Bakarım kısa zamanda. 🙂

Bir cevap yazın