Eureka Seven Movieden Yeni Görsel Sızdırıldı! Anemone: Koukyoushihen Eureka Seven Hi-Evolution yaklaşan yeni mecha filminde görünecek olan Nirvash X için yeniden tasarlanarak bir dizi taslak çizildi.

Eureka seven

 

Eureka Seven Yeni Movieden Görseller Yayınlandı

Eureka seven hi evolution

Eureka seven movie

Eureka Seven Movie

Anemone: Koukyoushihen Eureka Seven Hi-Evolution, Eureka Seven: Hi-Evolution film üçlemesinin ikinci bölümüdür. Kyouda Tomoki’nin yönettiği bu film, dünyayı yıkımdan kendi canı pahasına kurtarmaya çalışan, askeri bir deney olan Anemone’un amacına odaklanacak.

Seri için mecha tasarımları Kawamori Shouji tarafından çiziliyor. Ancak Eureka Seven Anemone ‘un evcil hayvanı tarafından bu tasarımlar internete sızdırıldı.

Eureka seven anemone

 

Bir önceki teaser görselinde, bir şehrin üstündeki Nirvash X’i alevler içinde görmüştük. Bu mecha’nın çok fazla saldırı gücüne sahip olup olmadığına dair sorular hiç sorulmamış. . İşlevinin tüm kapsamı net olarak açıklanmamıştır. Ancak altı farklı parçaya ayrılabileceği bir söylenti vardır.

Ne yazık ki, Gulliver’in çok fazla bilgi sızdırmasına izin verilmedi ve yakalandı. Elimizdeki tek bilgi yeni Nirvash X tasarımı var. İşte bu yüzden Anemone’un yayın tarihine dikkat etmeyi unutmayın: Anemone: Koukyoushihen Eureka Seven Hi-Evolution 10 Kasım ‘da yayınlanacak.

Ha bu arada, Anemone ‘un evcil hayvanını merak edenler için işte burada;

Eureka seven wiki

 

Kadrosu olarak yayınlanan bilgiler şöyledir.

Yönetmen: Tomoki Kyoda

Senaryo: Dai Sato

Karakter Tasarım: Kenichi Yoshida

Dağıtıcı: Shaw Door

Oyuncular: Ami Koshimizu, Kaori Nazuka

Eureka Seven Konusu

Serinin ayrıca 50 bölümlük bir TV anime versiyonu da bulunmaktadır. 

Bellforest kasabasının arka sokaklarında, Renton Thurston adında 14 yaşında bir çocuk yaşıyor. Evini geride bırakıp Gekkostate olarak bilinen paralı gruba katılmayı ve onun sıradan hayatını değiştirebilecek bir macera bulmayı umuyor. Bununla birlikte, büyükbabasının kendisi gibi bir tamirci olması yönündeki ısrarı ve ölen babasının mirasının baskısı arasında sıkışmış olan Renton’un tek heyecanı, havada gezinen Trapar dalga parçacıklarını, sörf yapmaya benzeyen bir aktiviteyi sürdürebilmesidir.

Bilinmeyen bir nesne Renton’un garajında ​​düştüğünde, Işık Bulgulama Operasyonu – Travma dalgalarını – özellikle de Nirvash tipi ZERO olarak bilinen – çalıştıran bir robot olduğu keşfettiğinde her şey değişir. Pilotu, Gekkostate’nin bir üyesi olan ve Nirvash için bir ayar isteyen Eureka adlı genç bir kızdır. Onların buluşması, Renton’un, Nirvash’ın yardımcı pilotu olarak Eureka’nın yanına götürürken Gekkostate’le olan ilgisinin başlangıcına yol açar.

Opening Şarkıları;

#1: “DAYS” by FLOW (eps 1-13)
#2: “Shounen Heart” by Home Made Kazoku (eps 14-26)
#3: “Taiyou no Mannaka he” by Bivattchee (eps 27-39)
#4: “Sakura” by NIRGILIS (eps 40-50)

Ending Şarkıları;

#1: “Himitsu Kichi (秘密基地)” by Kozue Takada (eps 1-13,26)
#2: “Fly Away” by Izawa Asami (eps 14-25)
#3: “Tip Taps Tip” by HALCALI (eps 27-39)
#4: “Canvas” by COOLON (eps 40-50)

© 2018 BONES/Project EUREKA MOVIE


Eureka Seven Movieden Yeni Görsel Sızdırıldı! haberimiz de bu kadardı. Diğer anime ve oyun dünyasından haberdar olmak için takipte kalın 😉

Diğer anime haberleri ve oyun haberleri için tık tık.. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Related Posts

Bir cevap yazın