Tokyo Ghoul re mangasının bittiği  bu zamanlarda Live Action‘ununda ikincisinin geleceği haberinin yapılması beklenilebilir bir şeydi. İlk filmi izlemedim. Yani size harika bir filmdi yada berbat bir film yerlerde sürünüyor tarzı şeyler söyleyemiyorum. Ama çoğumuzun da bildiği gibi konu Live Action ise biraz da olsa yerde sürünüyor olabilir.

Maxresdefault 3 - tokyo ghoul 2. Live action geliyor! - figurex genel

Mangaka Sui Ishida 22 eylül günü Tokyo Ghoul Live Action‘unun  2019’da yeni sezon ile tekrardan izleyici karşısına çıkacağını bildirdi. Mangaka’nın resmini koymak istiyordum ama bulamadım. Kendini gizli tutmayı seven biri demek ki.

Tokyo Ghoul Live Action Oyuncuları

383ac0e822a7e1f5abc5ef3f1da691ac - tokyo ghoul 2. Live action geliyor! - figurex genel

İkinci filmde kimlerin oynayacağı henüz belli olmadı. Kesin olarak bilinen üç kişi Masataka Kuboto ( Kaneki Ken), Fumika Shimizu ( Kirishima Toka), Shota Matsuda ( Tsukiyama Shu psikopatı)

İlk filmin galası 3 Temmuz 2017’de yapılan Anime Expo’da yapılmıştı. Bu sene nerede yapılacak acaba.

Bu da filmin yeni çıkan trailer’ı. Ben beğendim açıkçası. Belki de boş bir anımda ilk filmi izlerim. Eğer aranızda izleyen varsa güzel mi değil mi söyleyebilir mi. Şimdiden teşekkür ederim.

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Back to list

Related Posts

One thought on “Tokyo Ghoul 2. Live Action Geliyor!

  1. Bahar Özdurmuş dedi ki:

    Ben sevmiyorum ya live action :/

Bir cevap yazın