En İyi Anime Cover Sanatçıları aşağıda listelenmiştir.

 

1.Pellek

Adsfdthfg 46 - en i̇yi anime cover sanatçıları - figurex anime

İsveç asıllı bu genç arkadaşımız anime açılışlarını rock tarzında yorumlamasıyla ve şarkılarda attığı çıplıkları ile ünlüdür. Full Metal Alchemist, One Piece, Naruto, Sword Art Online gibi ünlü animelerin neredeyse hepsini yorumlamasının yanında bilimum yabancı şarkıları, oyun şarkılarını yorumluyor ve kendi orijinal müziğinide oluşturuyor. Şarkı söylerken aksanından kurtulamaması sebebiyle bazen eleştirilse de takip edilmemesi için hiçbir sebep olmayan bir cover sanatçısı. Pellekofficial adıyla bulabilirsiniz kendisini.

Static1. Squarespace - en i̇yi anime cover sanatçıları - figurex anime

2.ilonqueen

Adsfdthfg 47 - en i̇yi anime cover sanatçıları - figurex anime

Bu şirin mi şirin İspanyol ablamızın aksanını saklamak gibi bir derdi yok çünkü zaten kendi dilinde şarkı söylüyor. Evet yanlış duymadınız. Japonca anime açılışlarını İspanyolcaya çevirip kendi diline uyarladıktan sonra geçiyor mikrofonun başına. “İspanyolca anime açılışı mı olurmuş!” demeyin. Bazı şarkıları o kadar güzel söylüyor ki orijinalinden daha güzel oluyor. Kendisinin ‘No Game No Life’ coverı ile başlamanızı tavsiye ederim. İlonqueen youtube hesabından takip edebilirsiniz.

Img 2156 6 副本 820x500 - en i̇yi anime cover sanatçıları - figurex anime

3.Raon Lee

Adsfdthfg 48 - en i̇yi anime cover sanatçıları - figurex anime

    Size şirin bir yorumcuyu daha sunuyorum işte karşınızda Raon Lee Kendisi Koreli. Anlayacağınız Japonya’ya o kadar da uzak olmayan birisi. Coğrafı anlamda yani. Ne çok uzun süredir cover yapan birisi ne de bir yeni yetme. Kendisine, şarkılarına ne kadar bağlanırsınız bilemiyorum fakat kesinlikle bakmaya değer. Özellikle Raon Lee Unravel yorumu sizi kendisine çekebilir.

Maxresdefault 3 - en i̇yi anime cover sanatçıları - figurex anime

4.LeeAndLie

Adsfdthfg 49 - en i̇yi anime cover sanatçıları - figurex anime

   Muhtemelen bu listedeki en bilinen cover sanatçısına geldik. LeeAndLie diğer kanallara göre daha eski. Daha doğrusu daha tecrübeli bir kanal. Tıpkı ikinci sıradaki ablamızın yaptığı gibi Japonca şarkıları kendi diline çevirip öyle yorumluyor. Hangi dile mi? Tabii ki İngilizce. Çoğu cover kanalının aksine animelerin müziklerinin tabanını öylece alıp üzerine söylemek yerine alt müziğide kendisi ve arkadaşları yapıyor. Özellikle Sword Art Online, Shingeki no Kyojin ve Your Lie in April yorumlarını dinlemeniz kişisel olarak tavsiye ederim. Leeandlie Crossing Field yorumu kendisinin en çok dinlenen şarkısıdır bu arada.

17332427 389283918123989 2688355768712822784 n - en i̇yi anime cover sanatçıları - figurex anime

5.CalyRV

Adsfdthfg 50 - en i̇yi anime cover sanatçıları - figurex anime

   Geldik Türklere. Ne demek anime coverı yapan Türk yok? Ben ne yazıyorum o zaman? Kendisi ne yazık ki son zamanlarda pek aktif değil ama bu demek değil ki şimdiye kadar yaptığı şarkıları dinlemeyeceğiz. Henüz 700 küsür abonesi ile yolu açık olan bir arkadaşımız. İsterseniz önce gidip bir Full Metal Alchemist yorumunu dinleyin. Sonrası size kalmış zaten.

Kawaii me 3 by calyrv db4etf9 - en i̇yi anime cover sanatçıları - figurex anime

6.YayoKun

Adsfdthfg 51 - en i̇yi anime cover sanatçıları - figurex anime

Bakın ikinci bir Türk. Muhteşem sesli birisi gerçekten.  Genellikle anime açılışlarını ve kapanışlarını Türkçeye çevirerek söylese de son attığı Kyoukara Omoide’yi orijinal dilinde söylemiş ve harika bir iş çıkarmıştır. 1100 küsür abonesi ile ilerlemeye devam eden Yayokun’a bir bakın derim.

Hqdefault - en i̇yi anime cover sanatçıları - figurex anime

7.Taylor Davis

Adsfdthfg 52 - en i̇yi anime cover sanatçıları - figurex anime

Bu seferki cover sanatçımız biraz farklı. Neden mi? Çünkü hiçbir şey söylemiyor. Evet doğru duydunuz. Eline kemanını alıyor ve çalmaya başlıyor. Ayrıca söylemeliyim ki bu ablamızın şarkı yelpazesi daha geniş. Yani sadece anime şarkılarını değil, oyun müziklerini, film müziklerinide yorumluyor. En bilinen videosu Taylor Davis He’s a Pirate. Hani şu Karayip Korsanlarında çalan herkesin sevdiği müzik. Ahanda o. Eğer aranızda keman dinlemeyi seven varsa Taylor Davis 2 milyon abonesi ile sizi bekliyor.

2c5471ed8d47d79f34883c8450114e09 - en i̇yi anime cover sanatçıları - figurex anime

8.Minachu

Adsfdthfg 53 - en i̇yi anime cover sanatçıları - figurex anime

Ve kapanışı bir Türk ile yapıyoruz. 12.000 abonesi ile saydığım Türk cover sanatçılarından daha büyük bir kitleye sahip. İlk olarak Akame ga Kill’in Liar Mask yorumu ile başlayıp gerisini de getiren Minachu’nun en beğenilen yorumu Tokyo Ghoul’den Unravel oldu.  Şarkı yorumlarının yanında arkadaşları ile birlikte fan dublaj da yapıyor. Eğer ki anime şarkılarını ve Türkçe coverları seviyorsanız kesinlikle bakmanız gereken bir kanal. Ayrıca ufak bir öneri. Prince Ali ve I will coverlarına bir bakın.

Photo - en i̇yi anime cover sanatçıları - figurex anime

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın