Anime Haber

Dropout Idol Fruit Tart Seslendirme Ekibi Yeni Üyesi Belli Oldu

Dropout Idol Fruit Tart

Sou Hamayumiba’nın Dropout Idol Fruit Tart (Ochikobore Fruit Tart) mangasının, tv adaptasyon animesi için resmi web sitesinde, Cuma günü ek bir karakter ve oyuncu kadrosu açıklandı. Yui Horie, Oto Kogane’yi seslendirecek.

Sou Hamayumiba’nın manga galasının uyarlaması 12 Ekim’de

Dropout Idol Fruit Tart Seslendirme Ekibi Yeni Üyesi Belli Oldu

Anime 12 Ekim’de AT-X, Tokyo MX ve Sun TV’de gösterime girecek; 13 Ekim’de KBS Kyoto’da; ve 14 Ekim BS-NTV. Anime, yeni koronavirüs virüsünün (COVID-19) yayılmasının etkileri nedeniyle ilk prömiyer ertelendi. Funimation, animeyi Japonya’da yayınlayacak.

Dropout Idol Fruit Tart


 Daha Önce Duyurulan Oyuncular:

Hiyori Nitta, Ino Sakura’yı seslendirecek.

Hiyori Nitta, Ino Sakura

Haruka Shiraishi, Hayu Nukui’yi seslendirecek.

Haruka Shiraishi , Hayu Nukui

Risa Kubota, Roko Sekino’yı seslendirecek.

Risa Kubota, Roko Sekino

Kyōka Moriya, Hemo Midori’yi seslendirecek.

Kyōka Moriya, Hemo Midori

Reina Kondo, Nina Maehara’yı seslendirecek.

Reina Kondo, Nina Maehara

Takako Tanaka, Rua Nakamachi’yi seslendirecek. (Bir Cream Anmitsu idol birimi üyesi.)

Dropout Idol Fruit Tart Takako Tanaka, Rua Nakamachi

Kaoru Sakura, Chiko Sekino’yu seslendirecek. (Bir Cream Anmitsu idol birimi üyesi.)

 

Kaoru Sakura, Chiko Sekino

 

Yu Sasahara, Nua Nakamachi’yi seslendirecek. (Bir Cream Anmitsu idol birimi üyesi.)

Dropout Idol Fruit Tart Yū Sasahara, Nua Nakamachi

 

Yōko Hikasa ayrıca Fruit Tart‘ın menajeri olan anime Hoho Kajino’da rol alıyor. Rena Maeda ve Yuiko Tatsumi, sırasıyla Cream Anmitsu idol ünitesinin yöneticisi Riri Higashi ve Ino Sakura’nın sınıf arkadaşı Tone Honmachi olarak kadroya katılıyor.

Manganın hikayesi ise şöyle;

Lise birinci sınıf öğrencisi Ino Sakura‘nın idol olma peşinde Tokyo’ya gitmesiyle başlar. Yeni idol birimi Fruit Tart’ı oluşturmak için Nezumi Dorm sakinleri – popüler olmayan eski çocuk oyuncu Roko, müzisyen Hayu ve model Nina – ile birlikte çalışıyor. Okuldan ayrılan bu idoller tekrar ayağa kalkar ve yurtlarının yıkılmasını önlemek için gösteri dünyasına girer.

 

Keiichiro Kawaguchi (ISLAND, Million Doll, Please Tell Me! Galko-chan) diziyi hissederek yönetiyor. Kawaguchi, Tatsuya Takahashi ile dizinin senaryosunu yönetiyor (Katana Maidens: Toji no Miko, Ms. Koizumi Loves Ramen Noodles). Sumie Kinoshita (Forest of Piano, Girlish Number) karakterleri tasarlıyor.

Çalışan Ek Personeller

 • Ana Animatörler: Motoaki Satou, Atsushi Yamamoto
 • Sanat Yönetmeni: Yoshimi Umino
 • Sanat Tasarımı: Junko Nagasawa
 • Arka Plan Sanatı: Production ai
 • Renk Anahtarı Sanatçısı: Sari Tagawa
 • Fotoğraf Kompozisyon Direktörü: Fumi Nanba
 • Kurgu: Rumi Maruyama
 • Ses Yönetmeni: Ryousuke Naya
 • Ses Prodüksiyonu: Studio Mausu
 • Müzik: MONACA
 • Müzik Prodüksiyonu: Kadokawa

Haruka Shiraishi, Hiyori Nitta, Reina Kondo, Risa Kubota ve Kyōka Moriya, hikaye içi birim adı “Fruit Tart” altında açılış ve bitiş tema şarkılarını anime karakterleri olarak seslendiriyor. Açılış tema şarkısı “Kibō Darake no Everyday!” (Every Day is Filled With Hope) ve bitiş şarkısı “Wonder!” Şarkılar, 28 Ekim’de tek bir CD olarak yayınlanacak.

Hikaye, 2014 yılında dergide tek seferlik bir manga olarak başladı. Manga daha sonra 2015’te bir dizi olarak piyasaya sürüldü. Houbunsha, derlenen dördüncü kitap cildini Ekim ayında yayınladı.

Hamayumiba, önceki Hanayamata mangasını Houbunsha’nın Manga Time Kirara Forward dergisinde 2011’de başlattı ve 2018’de bitirdi. 10. ve son derlenen kitap cildi Nisan 2018’de gönderildi. Bu manga, Madhouse tarafından 2014’te bir televizyon animesine ilham verdi ve Crunchyroll seriyi şu şekilde yayınladı:

Japonya’da yayınlandı. Sentai Filmworks, animeyi lisansladı ve 2016’da bir ev videosunda İngilizce dublajlı olarak yayınladı. Manga ayrıca 2014’te bir PlayStation Vita oyununun yanı sıra birkaç akıllı telefon uygulamasına da ilham verdi.

Kaynaklar: Dropout Idol Fruit Tart anime web sitesi, Comic Natalie


Diğer anime haberleri için tıklayabilirsiniz.

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Related Posts

Bir cevap yazın