Anime Haber

Dr.Stone Animesinin 2.Sezonu Ocak Ayında Bizlerle!

dr stone 0622

Merhaba, işleri yüzünden animesini yarıda kesen anime severler. Umarım keyfiniz iyidir çünkü ben biraz kötüyüm. Bu yeni okul olayları yüzünden kendime pek vakit ayıramıyorum. Ve bu yüzden de sizlere geç haber yazıyorum. Bunun için sizlerden özür dilerim… Neyse
Bu gün sizlere yayınlandığı günden bu yana kendisinde büyük bir ilgi toplamış ve gelecek shounen animelerin yeni öncülerinden olan Dr.Stone animesinin 2. sezonu hakkında konuşacağız!


 


 

Stone Wars olarak geçecek bu sezonda, Dr.Stone Ocak 2021’de bizlerle olacak. Gelecek shounen animelerinin yeni varislerinden biri olan Senku ve Kingdom of Science’nin diğer üyeleri bu yeni sezonla dolu dolu yenilikleri ile karşımızda boy göstericekler.

Hayranlarının ve manga okurlarının merakla beklediği Dr.Stone‘nun yeni sezonu için çıkacak olan fragman olmuştu. Yayınladığı zamandan beri iyi bir izlenme yakalamış olan fragmana bir de siz göz atın!

Peki, asıl gelelim bir diğer olaya… Aramızda Dr.Stone izlemeyen var mı? veya adını duymayan var mı… Merak etmeyin bunun için kimseye bir şey demiyoruz. Hatta daha önce izlemeyen ya da adını hiç duymayan anime severler için animeden bahsedeyim.

Riichiro Inagaki tarafından yazılan ve Boichi tarafından ise Jump mangasına resmedilen bir animedir. Peki bu anime bizlere neler anlatıyor:
Tüm insanlığın taş olduktan bin yıl sonra Senku adındaki bir çocuğun taşların arasından kurtulmasını konu alıyor. İçindeki yaşadığı hapis hayatından sonra insanlığın tek umudu haline gelir. Medeniyet yok olmanın sınırındayken Senku, dünyayı yeninden düzene sokmak için bilim ile beraber uygarlığı yeni baştan inşa etmek için bir maceraya çıkar.

Anime ilginizi çektiyse detaylı anlatım ve inceleme için Burası!

Bugünlük anime haber tanıtımın sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için Buraya veya kullandığım kaynağa ulaşmak için Buraya tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Bir cevap yazın