Anime Haber

Cells at Work! Code Black Tanıtım Videosu Yayınlandı

Cells At Work Code Black

Cells at Work! Code Black Tanıtım Videosu Yayınlandı. Harada ve Issei Hatsuyoshiya’nın Cells at Work! Code Black için resmi Twitter hesabı! (Hataraku Saibō Black) yan mangası, Pazar günü anime uyarlaması için ilk tam tanıtım videosunu yayınlamaya başladı. Video, daha fazla oyuncu ve personeli duyuruyor. Anime Ocak 2021’de yayınlanacak.

Yeni açıklanan oyuncular:
Kırmızı Kan Hücresi olarak Kenn
Lynn, White Bood Cell (Nötrofilik) olarak
Yumi Uchiyama, White Bood Cell (Nötrofilik) olarak
Takashi Narumi, Gastrik Baş Hücre olarak
Yurika Kubo Platelet olarak

Cells at Work! Code Black Konusu

Hit manganın bu yeni yan ürününde, acemi bir Kırmızı Kan Hücresi, bu bedeni çalışır durumda tutmak için çalışan 37 trilyondan biri. Ama bir sorun var! Stres hormonları ona daha hızlı gitmesi için bağırmaya devam ediyor. Kan damarları kolesterol ile kaplanmıştır. Ülserler, yağlı karaciğer, alt katta sorun (ahem) … Her gün KOD SİYAH iken bir hücrenin çalışmaya devam etmesi zordur!
Manga ve anime Hücreler İş Başında! genç, sağlıklı bir vücudun başını belaya soktuğunda neler olduğunu gösterecekler … Peki ya vücut o kadar genç değilse ve asla çok sağlıklı değilse?  Alkol, sigara, sertleşme bozukluğu, atlet ayağı, gut yoluyla kendilerini ve dünyalarını bir arada tutmaya çalışan taze yüzlü bir Kırmızı Kan Hücresi ve arkadaşı Beyaz Kan Hücresini canlandırıyor … bu gerçek bir vücut korkusu ! Bu adam her kimse, hücrelerinin greve gidemeyeceği için şanslı!

Harada ve Hatsuyoshi, Haziran 2018’de Morning ve Weekly D Morning dijital manga dergisinde mangayı yayınladı. Kodansha, manganın altıncı derlenmiş kitap cildini 23 Nisan’da yayınlayacak. Kodansha Comics, üçüncü cildi 21 Ocak’ta İngilizce olarak yayınladı. Animenin ayrı bir kadrosu var ve Cells at Work’ten oyuncular !! , Akane Shimizu’nun Cells at Work’ün daha önce duyurulan ikinci anime sezonu. 

Orijinal manganın ilk televizyon animesi Temmuz 2018’de gösterime girdi ve 13 bölüm yayınlandı. Aniplex of America, diziyi Crunchyroll’da yayınladı ve Funimation, Şubat ayında şovu ekledi. Şirket, animeyi Blu-ray Disc’te Ağustos 2019’da İngilizce dublajlı olarak yayınladı. Yeni bir anime özel programı Aralık 2018’de yayınlandı ve Crunchyroll özel yayını yayınlıyor.

Daha fazla haber için Buraya ve daha fazla detay için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın