DAKAICHI (Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu) anime son zamanlarda yaoi severlerin merakla beklediği animelerden bir tanesi. Anime için daha önce tanıtım videoları yayınlanmıştı. Şimdi ise baş rollerin dans ettiği bir ending yayınlandı.

Şarkının orjinal ismi Chuntaka! Başrol karakterleri seslendiren Yuuki Ono ve Hiroki Takahashi tarafından seslendirildi. Anime 5 Ekim tarihinde yayınlanacak.

Boys - dakaichi yaoi anime ending yayınlandı - figurex anime haber

DAKAICHI Konusu

Takato Saijyo son beş yıldır idol endüstrisinin en yakışıklı idol ünvanını elinde bulunduran kişidir. Tabi yeni idol Junta Azumaya ortaya çıkana kadar. Takato her zaman inanılmaz kabul edilmiştir taki Azumaya‘nın gülümsemesi hayranların kalbini çalana kadar. Yaşadığı bu fiyasko Takato‘nun kendisini alkole vurmasına neden olur ve hiç karşılaşmak istemediği kişi Azumaya ile karşılaşır. İşin süpriz tarafı Azumaya alkollüyken çektiği resimlerele Takato‘yu tehdit etmeye başlar.

Sakurabi BEXBOY dergisinde 2013 yılından beri mangayı yayınlıyor.

Anime resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Bir cevap yazın