Anime Haber

Eromanga Sensei İçin OVA Yayınlanacak

Eromanga Sensei 1280x720

Eromanga Sensei komedisiyle öne çıkan animelerden bir tanesi. Bu güzel seri için OVA yayınlanacağı açıklandı.

https://dai.ly/x6unkjk

Yayın tarihi 16 Ocak olarak açıklandı. OVA iki bölüm olarak yayınlanacak. OVA bölümleri için başlıklar ise  “Yamada Elf no Love Song”  ve  “Izumi Sagiri no First Kiss” . Bölümler 48’er dakikalık olacak. OVA orijinal olarak 2018 yılında piyasaya sürülmüştür.

Eromanga Sensei Konusu

Masamune Izumi, lisede Light Novel yazarıdır. Sadece “Eromanga Sensei” olarak bilinen sanatçının hayranıdır ama Masamune onunla hiç tanışmadı ve sadece sapkın bir otaku olduğunu varsaymıştır. Masamune’nin küçük kız kardeşi, bütün sene boyunca kendi odasınıdan ayrılmayan bir kız olan Sagiri’dir. Hatta kardeşi, yemekleri getirmesi için sadece zemini tıklatır. Masamune kız kardeşinin odasını terk etmesini istiyor, çünkü ikisi birbirinin tek ailesi. Bir gün Masamune, Eromanga Sensei ve Sagiri’nin aynı olduğunu keşfeder. Kardeşler arasında yeni en çok satan shōjo manga yaratıcısı rakipleri haline geldiğinde daha fazla kaos patlar.

TV animesi 2017 yılında yayınlanmıştı. Seri orjinal olarak 2013 yılından beri Light Novel olarak yayınlanıyor.

Anime resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın