#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Steel Flashes in Conception Tanıtım Videosu Yayınlandı

Steel Flashes in Conception oyun serisini daha önce duymuş muydunuz ? Sevilen oyun için anime yapımına karar verildi. Anime 9 Ekim 2018 tarihinde yayınlanacak. Anime için yayınlanan görsel :

Anime için birde tanıtım videosu yayınladı.Video, dizinin açılış teması olan Nano’nun “Star light, Star bright” nı öne çıkarıyor.

Steel Flashes in Conception Konusu

Spike Chunsoft , büyülü bir dünyayı yıkımdan kurtarmak için manevi enerjisini 12 Zodyak temalı çocuklarla birleştiren genç bir adam. Conception’un hikayesi, Granvania’nın büyülü dünyasına çağrılan sıradan bir lise öğrencisi olan Itsuki Yuge’i takip ediyor. Yuge, kendi dünyasına geri dönmek için Yıldızlar arasında karışıklığa neden olan “Safsızlıkları” ortadan kaldırmalı, ancak “Safsızlıklar” ile mücadele etmenin tek yolu, safların varlığını yaratmak için 12 “Yıldız Maidens” ile birlikte yani “Yıldız Çocuk” olarak bilinen enerji ile çalışmaktır.

Conception, Keitarou Motonaga tarafından yönetilıyor ve GONZO’nun animasyon lisansına sahiptir. Anime, 09 Ekim 2018’de başlayan Sun TV, BS11 ve Tokyo MX’de Japonya’da yayınlanacak.

Haber kaynağı için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Minecarft:Dungeons Çıkıyor

Minecraft ‘ın Yeni Oyunu Minecraft Dungeons

Eromanga Sensei

Eromanga Sensei İçin OVA Yayınlanacak