Oyun, Oyun Haberleri

Shadow Warrior 2 GoG.com’da Bedava Oldu!

Shadow Warrior 2 4K Wallpaper 4

59TL fiyat etiketine sahip olan Shadow Warrior 2 steamda şu anda kütüphanenize bedava bir şekilde eklenilebilir durumda. Detaylar için haberi okumaya devam edebilirsiniz. Bu yazıda GOG.com’un 10. yılı için özel olarak bedava olan oyunu nasıl alacağınızı anlattık.

Shadow Warrior 2 Bedava Oldu!

Steamda 59 TL fiyat etiketiyle satılan oyun şu an da bedava oldu. Oyunu GoG üzerinden alabiliyor ve oynayabiliyorsunuz. Oyun 2018 çıkan bir aksiyon FPS oyunu. Bu sıralar pek görmediğimiz o aksiyon oyunlarından biri. RDR hariç tabiki. Oyun daha çok doğu kültüründe geçiyor. Samuray tarzı canavarlara karşı katana gibi doğu tibi silahlarla savaştığınız bir FPS aksiyon oyunu. Ama oyunda menzilli silahlarda bulunmakta. Bu da oyuna çeşitlik katıyor. Ayrıca oyun kendini tekrar etmeyen tek dize bir yapıya sahip yani açık dünya değil. Oyun buna rağmen sizi sıkmadan delicesine bir aksiyon sunuyor ve çok fazla kanlı öge bulunduruyor.

Shadow Warrior 2 Bedava Oldu!

Shadow Warrior 2 Bedava Oldu!

Oyun Nasıl bir Oyun ?

Oyun yukarıda yazdığım gibi oyun tek düze açık dünya olmayan normal bir FPS Aksiyon oyunu. 2016 yılında çıkan bir çok oyundan birisi. Şu zamanlarda pek görmediğimiz aksiyon türünde bir oyun Aksiyon türüne olan açlığınız tütüyorsa bir bakabilirsiniz. Ancak 4/4’lük bir oyun değil. Oyun doğu kültüründe geçiyor bu nedenle silahlar dışında katana gibi silahlarda bulunmasının yanı sıra oyunda bulunan düşmanlar da doğu savaşçıları tarzında ve oyunda bir çok şiddet ögesi de bulunuyor bu nedenle küçük yaştaki okurlarımıza önermiyorum. Ama genede denenebilecek bir alternatif. Genelleme yaparsak girip 8-10 saat zevk alabileceğiniz tek düze normal bir aksiyon oyunu. Puanları da ortalamada bulunuyor. Ben ise 73/100 verebilirim puan olarak.

Oyunu Nasıl Alabilirim ?

Öncelikle bir GOG hesabına ihtiyacınız var yani oyunu steam kütüphanenize ekleyemiyorsunuz. Eğer GOG üyeliğiniz yok ise buradan da alabilirsiniz. Kaydolup giriş yaptıktan sonra bu linkten “GET IT FOR FREE” seçeneğine tıklayarak oyunu GOG kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Bu işlemi de yaptıktan sonra GOG istemcisini indirerek orada da giriş yapın. Ardından oyun zaten GOG kütüphanenizde belirecektir. Oyun asla gitmeyecek yani artık sonsuza kadar oynayabilirsiniz. Oyunu indirip giriş yapmanız yeterli. İyi oyunlar 🙂

 

About Ozan Kurtcu

Ben Ozan. Genellikle oyun oynuyorum ve anime izliyorum. Oyun yazılarına ağırlık verebilecek biriyim. Her türlü oyunu, oyun sitesini ve yorumcularını takip ediyorum. 2 yılı aşkındır bu sektördeyim ve 500'den fazla anime izledim.

Related Posts

Bir cevap yazın