Cs Go Jackpot sitelerinin çalışma mantığı şöyledir. Ortada skinlerin toplandığı bir havuz vardır. Bu havuzda bir süre limiti veya skin limiti bulunur. Skin sahipleri havuza skinlerini yatırır ve yatırdığı skinler değerinde bir hisse alır. Sitenin belirlediği skin sayısı veya süre limiti bittiğinde havuz kapanır. Ardından skin yatıran kişilerin hisse miktarına göre kime çıkarsa o kazanır. Kazanan kişi havuzdaki tüm skinleri alır.

Bu yazıda jackpot nasıl kazanılır ? sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

   Cs Go Jackpot Taktikleri

 1. Yöntem

Jackpot sitelerinin çoğu genelde ilk skin yatıran kişiye bonus verir. Böylece kazanma şansınız artar. Bu nedenle havuza ilk skini siz yatırırmalısınız. Fakat bu bonusu verip vermemek siteden siteye değişeceği için kontrol etmelisiniz.

 1. Yöntem

Bu yöntemi tek başınıza uygulayabilirsiniz ve yüksek değerlerde skinlerinizin olmasını gerekir. Örneğin envanterinizde bir tane orta değerde bir tane de yüksek değerde bir eşya var. İlk önce orta değerdeki skininizi jackpota koyun. Ardından bu skininizi jackpotta gören diğer kullanıcılar onu elde etmek için kendi orta değerdeki veya bazen yüksek değerdeki skinlerini yatırırlar. İşte bu durumda siz de o anki havuzun süresi dolmadan son saniyelerde yüksek değerdeki eşyanızı yatırın. Bu sayede siz yatırdıktan sonra havuz kapanır ve daha büyük bir şans elde edersiniz. Ancak bu işlemi havuzda eğer sizin son anda yatıracağınız skinden daha pahalı bir skin varsa uygulamayın. Eğer önce yaparsanız sizin skininizi almak için diğer kullanıcılar çok daha fazla miktarları ortaya koyabilirler.

 1. Yöntem

Bir diğer yöntemde ise en az yanınızda sizin gibi skin sahibi olan bir arkadaşınızın olması gerekmektedir. Bunun da basitçe sistemi şöyledir. Örneğin siz bir skini yatırırsınız ve site size %30 şans verir. Ardından arkadaşınızda bir miktar skin yatırır ve onun da bir şansı olur. Bu sayede kazanma olasılığınız daha da artar. Ardından bu çıkan eşyaları aranızda bölüşüp kazanmaya devam edebilirsiniz. Bu işlem çok etkilidir ama üçten fazla kişilerle yapılırsa zararı olur. Çünkü site kazandığınız zaman hepsini göndermez. Bir miktar komisyon alır ve kalanı size yollar. Eğer bu işlemi çok kalabalık yaparsanız sitenin alıcağı komisyondan dolayı kar edemezsiniz. Bütün şans oyunlarında olduğu gibi en önemlisi kendinizi frenlemeyi bilmektir. Sizin %95 şansınız olsa bile %5 şansı olan birine çıkabilir.

   UYARI : İnternet üzerinde birçok Cs Go jackpot hilesi adı altında içerikler bulunuyor. Bu videolar tamamen sizin skinlerinizi veya sitelerdeki puanlarınızı almak için uygulanan yöntemlerdir. Ayrıca Cs Go jackpot winner hack gibi yabancıların koydukları videolarda gösterilenlere güvenmemelisiniz.

Her ne kadar videolar çok beğenilmiş veya olumlu yorumlar yapılmış olsa da, bunlar videoyu koyan kişilerin yaptığı ayarlamalardır. İnternetteki Cs Go jackpot win hack programları veya kodlarına bakmak yerine bu taktikleri uygulamak size daha çok kazandıracaktır.

Related Posts

0 thoughts on “Cs Go Jackpot Taktiği ve Jackpot Kazanma Hilesi

 1. KafadanVurulanAdamlar dedi ki:

  Genellikle şansa kaldığı için işimiz pek tavsiye etmiyorum. Ama kullanacak olan arkadaşlar bari böylece şanslarını arttırırlar.

 2. enginbey dedi ki:

  csgo500 sitesinde free coin ile 11K yaptım fakat dikkatsizliğim ve aptallığım yüzünden hyper beast factory new şansımı kaybettim ama 2 haftaya kalmaz fazlasıyla telafi edeceğim 😀 taktik yok bam bam

 3. Bora Özbek dedi ki:

  Uzun zamandır aradğımı bir hileydi csgo güzel oyun teşekkürler başarılar 🙂

 4. Vahap Altındağ dedi ki:

  Neredeyse tüm envanterimi kaybettim arkadaş. Hadi bakalım sizin taktik ne kadar işe yarayacak göreceğiz. Paylaşım için teşekkürler…

 5. Videotabi.com dedi ki:

  Jackpot konusunda bir çok duyumlar alıyorduk, neyin ne olduğunu bilmiyorduk ama gayet açıklayıcı olmuş, bizim tarafımız için yararlı değil 🙂 Kullanıcılar konusunda makale gayet aydınlatıcı.

 6. Ali Osman Şen dedi ki:

  Jackpot konusunda hiç başarılı olamadım

Bir cevap yazın