Geçtiğimiz günlerde Battlefield 1 Premium Pass bir süreliğine ücretsiz oldu.Ayrıca  ana oyunun da fiyatı düştü. Yaklaşık 35 TL gibi bir fiyata origin üzerinden oyuna sahip olabiliyorsunuz. Haberin detayları için okumaya devam edebilirsiniz:

Origin Üzerinde Premium Bedava!

Yukarıda belirttiğim gibi tek yapmanız gereken Sayfaya gitmek ve oradan oyunu bulmak. Oyuna sahip olmasanız bile Premium Pass’i alıp oyunu aldğınız zaman kullanabiliyorsunuz. Bu da bayağı kullanılabilirlik katmış. Oyun sadece PC platformu üzerinde güncel 16 Bin oyuncuya sahip. Konsollarda FPS oyunları zor oynandığı için oyuncular yarı yarıya olabiliyor ancak serverler genellikle hala dolu. Geçtiğimiz aylarda Battlefield 5’in de çıkmasıyla artık bu tür şeyleri sıkça göreceğiz. Battlefield 1 çıktığında da Battlefield 4’ün DLC’leri teker teker bedava olmuştu. Bu tür olaylar EA’in oyunculara küçük jestleri de denilebilir.

Battlefield 1 Nedir ?

Bu yazıya tıklayan çoğu kişinin bunu bildiğini düşünsem de üzerinden geçmemek olmaz. Oyun bir online First Person Shooter oyunu. 1. Dünya Savaşını konu alan oyun büyük haritalarda uçakları, tankları ve arabaları kullanabildiğiniz harika bir savaş ortamı sunuyor size. bu şekilde inanılmaz bir eğlence yaşayabiliyorsunuz. Oyunca Rus çarlığı, İngiltere, Alman İmparatorluğu, Avusturya ,Sovyet isyancıları ve tabiki Osmanlı İmparatorluğu var. Osmanlı dahil bir çok ülkede haritalar var. Bu haritalar değişkenlik gösterebiliyor. Neredeyse her şey patlatılıp yıkılabiliyor. Sina çölünde kum fırtınası olurken Rus Çarlığında kar fırtınaları olabiliyor. Bu da oyundan aldığınız zevki katlıyor ve oyunu bir Battlefield yapıyor.

Battlefield 1 premium ücretsiz!

Battlefield1 Premium Ücretsiz!

Nasıl Bedava Premium Alabilirim ?

Bedava Premium’u almak için ana oyuna sahip olmanıza gerek yok. Sadece buraya tıklayarak gerekli linke gitmeniz ardından sol alttan origine giriş yapmanız ve ekrandan oyunu envanterinize eklemeniz gerekiyor. Ardından Battlefield 1 Premium Pass direk sizin oluyor. Ancak bu kampanya Xbox ve PS storede geçerli değil bu olay Playstation ve Xbox kullanıcılarını oldukça üzerken ardından bir darbe daha vuruyor. Çünkü iki platform da geçtiğimiz günlerde oyun fiyatlarını dolar ve euro bazıyla zamlandırdı. Bu olayın ardından bu tür Free to Play kampanyalarına da katılamamaları konsolcuları ne kadar konsola özel oyun sahibi olsalar da oldukça üzmüştür.

Battlefield 1 Trailer:

 

About Ozan Kurtcu

Ben Ozan. Genellikle oyun oynuyorum ve anime izliyorum. Oyun yazılarına ağırlık verebilecek biriyim. Her türlü oyunu, oyun sitesini ve yorumcularını takip ediyorum. 2 yılı aşkındır bu sektördeyim ve 500'den fazla anime izledim.

Back to list

Bir cevap yazın