Anime Tanıtımları, Anime

Another Tanıtım

Merhaba herkese, bu sefer Another’ı tanıtmaya karar verdim. Another aslında Yukito Ayatsuji’nin yazdığı bir roman. Sonradan mangası, animesi ve filmi çıktı. Toplam 12 bölüm ve 1 tane Ova’dan  oluşuyor. Ne kadar başta 12 bölüm az görünse de insanı sıkmadan konuyu başarılı bir şekilde anlatmışlar.

Tüm arkadaşları ve öğretmenleri tarafından 1. sınıftan beri sevilen son sınıf öğrencisi Misaki Yomiyama’nın okulu bitirememesi üzerine arkadaşları ve öğretmenleri şok olup bunu kaldıramaz ve Misaki Yomiyama gitmemiş gibi davranmaya başlarlar ama bu yıllar boyunca sınıflarına bela olacaktır.Yomiyama Orta Okulu 3-3(9-C) sınıfına transfer edilen Sakakibara Kouchi gizemli görünen Misaki Mei’nin etrafında neler olup bittiğini merak eder.Bir yandan korkunç ölümlerle boğuşan 3-3 sınıfının Misaki Yomiyama’nın gizemini çözmesi gerekmektedir.

Anime yorumlarına gelecek olursak, bir Sherlock Holmes olmasa da, gizem seviyorsanız kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Ayrıca eğer zevkini çıkartarak anime izlemeyi seviyorsanız karanlıkta izlemenizi öneririm. Çizimleri açısından da gayet iyi ve hayatınız boyunca unutamayacağınız sahneler de bulunuyor^-^. İzleyip izlememekten emin olamıyorsanız tanıtımını izleyip karar vermenizi öneririm, iyi seyirler.

Related Posts

Bir cevap yazın