91 Days Animesi‘nin opening parçasını da içeren tanıtım videosu yayınlandı. Opening parçasını Ling Tosite Sigure ‘den TK seslendirdi.

İşte yayınlanan video :

Yayınlanacak olan anime, “Klasik Mafya Dizisi” şeklinde karşımıza çıkıyor. Anime her şeyin yasaklandığı bir dönemde geçiyor. Lawless ilçesinde yasaların hiçbir hükmü yoktur. Mafya şehirde istediği gibi hareket etmektedir. Bir zamanlar Avilio bu ilçede yaşamıştır fakat ailesinin mafya ile olan bir anlaşmazlık sonucunda öldürülmesi sonucu hayatını kurtarmak için kaçmıştır. Birgün gizemli bir adamdan bir mektup alır ve intikam ateşiyle yanarak Lawless ilçesine döner. Sonrasında Vanetti Ailesi‘ne sızar ve Nero ile yakınlaşır. 

News 0fv7e8szmvuraft - 91 days animesi'nin tanıtım videosu yayınlandı!! - figurex anime haber

Yayınlanacak olan animenin karakterleri şu şekilde :

Takashi Kondo- Avilio :

İntikam ateşiyle yanan genç bir adamdır. Gerçek ismi Angelo Lakuza olan olan bu genç adam, ailesini öldürdükleri için Vanetti Ailesi‘ne büyük bir kin beslemektedir. 7 yıl saklandıktan sonra gizli bir mektup alır ve Lawless ilçesinde tekrar ortaya çıkar.

Avilio. Png - 91 days animesi'nin tanıtım videosu yayınlandı!! - figurex anime haber

Takuya Eguchi – Nero :

Vanetti Ailesi‘nin oğlu Don Vincent , neşeli ve parlak karakteri ile dikkat çeken bir gençtir ve ailesi her şeyden önce gelmektedir. Görev bilinci ve empatisi yüksek olan Don Vincent‘in affetmeyeceği tek şey ihanettir. O, Avilio‘nun intikamının merkezinde olanlardan biridir.

Nero. Png - 91 days animesi'nin tanıtım videosu yayınlandı!! - figurex anime haber

Daisuke Ono – Vanno :

Nero‘nun astı ve arkadaşıdır. Arkadaşlarını sürekli korur ama çabuk öfkelenen biridir. Arkadaşları için her türlü fedakarlığı yapabilir.

Vanno. Png - 91 days animesi'nin tanıtım videosu yayınlandı!! - figurex anime haber

Soma Saito – Colteo :

Nero‘nun çocukluk arkadaşı ve şu andaki en yakın arkadaşıdır. Fakir bir aileden gelir ve yaşamını illegal işler yaparak sürdürür. Biraz çekingen ama nazik bir insandır. Mafyanın varlığından nefret etmektedir.

Colteo. Png - 91 days animesi'nin tanıtım videosu yayınlandı!! - figurex anime haber

Kenjiro Tsudo – Fango :

Vanetti Ailesi‘nin düşmanı olan Orco Ailesi‘nin lideridir. En önemli özelliği ne yapacağı belli olmayan ve içerisinde gizlediği deli karakteridir.

Fango. Png - 91 days animesi'nin tanıtım videosu yayınlandı!! - figurex anime haber

Kotaro Nishiyama – Flatte :

Nero‘nun küçük kardeşidir. En büyük amacı olan Vanetti Ailesi ve Gracia Ailesi arasındaki barışı korumak için her zaman Ronaldo ile iyi geçinmeye çalışır.

Flate. Png - 91 days animesi'nin tanıtım videosu yayınlandı!! - figurex anime haber

Yuuichi Yakamura – Ronaldo :

Chicago şehrini kontrol eden Don Graccia‘nın yeğenidir. Nero‘nun küçük kız kardeşiyle evlenmiştir ve Vanetti Ailesi‘ne katılmıştır.

Ronaldo. Png - 91 days animesi'nin tanıtım videosu yayınlandı!! - figurex anime haber

Takahiro Sakurai – Valbero :

Nero‘nun astı ve ofis çalışanıdır. Her zaman Nero ve Vanno ‘nun arkasını kollar ve onları doğru kararlar vermeye yönlendirir.

Valbero. Png - 91 days animesi'nin tanıtım videosu yayınlandı!! - figurex anime haber

Kazuhiro Yamaji – Vincent :

Vanetti Ailesi‘nin patronudur ve aile üzerinde ezici bir üstünlüğü vardır. Nero ve Fletto‘nun babasıdır ve Avilio‘ nun intikamının merkezindedir. 

Vincent. Png - 91 days animesi'nin tanıtım videosu yayınlandı!! - figurex anime haber

Hiro Kaburaki‘nin yönetmen koltuğuna oturduğu animeyi Haikyuu!, Tonari Kaibutsu-Kun, Kimi ni Todoke gibi ünlü yapımlarda çalışmış harika bir ekip hazırlıyor. Animenin galası 8 Temmuz‘da yapılacak.

Şimdilik bilgilendirmeler bu şekilde . Yeni haberler geldikçe sizinle paylaşamaktan mutluluk duyacağız. Bir sonra ki haberde görüşmek üzere 🙂

 

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Related Posts

One thought on “91 Days Animesi’nin Tanıtım Videosu Yayınlandı!!

  1. Ömer dedi ki:

    Çok Sağlam Bir Anime Kesinlikle Öneriyorum Turkanimede bölümleri çıktı

Bir cevap yazın