One Piece: Heart of Gold Anime Özel Bölümü!!

Weekly Shounen Jump  dergisi One Piece için özel bir bölüm geleceğini duyurdu. 16 Temmuz‘da yayınlanacak olan özel bölüm için seriye üç yeni karakter ekleneceği bildirilen haberde, konuk karakterleri bizzat Mangaka Eichiro Oda‘nın tasarladığı açıklandı. 

Tasarlanan karakterler hakkında bilgi şu şekilde :

Naomi Drunk : Kiko Mizuhara tarafından seslendirilecek olan karakter alkolü çok seven bir yay kullanıcısıdır. Ne kadar sarhoş olursa, atışları da o kadar keskinleşir.

Orga Miskina : Minami Hamabe tarafından seslendirilecek olan karakter , çocuk görünümlü olup kötü bir karaktere sahiptir ve sürekli kaba bir dil kullanır.

Ashie Miskina : Kiyohiko Shibukawa tarafından seslendirilecek olan karakter, sürekli bitkin görünümlü olmasına rağmen aslında inanılmaz bir zekaya sahip bilim adamıdır. 

16 Temmuz saat 21:00-23:00 saatleri arasında yayınlanacak olan One Piece : Heart Of Gold Özel Bölümü için konuk olarak ünlü Japon aktör Shun Oguri‘nin de bir karakter seslendireceği haberini veren site, bu karakterin aynı zamanda One Piece: Gold filminde de yer alacağını belirtti. Ünlü yıldızın seslendireceği karakter , Mad Tresure adında ve Cara-Cara şeytan meyvesini yemiş bir hazine avıcısıdır. 

 Yayınlanan habere ek olarak One Piece : Gold filmi hakkında da bazı bilgilere yer verildi. Mangaka Eichiro Oda‘nın fanlar için bizzat One Piece:Gold iskambil kartları tasarladığı ve bu kartların sihirli ilizyon özellikleri olacağı açıklandı. Kartların 2 milyon adet basılacağı da bildirildi.

Şu anlık öğrendiğimiz bilgiler bu şekilde. Yeni duyumlar aldıkça sizi bilgilendireceğimizden emin olabilirisiniz. Bir sonraki haberimizde görüşmek üzere 🙂

 

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Anime Karakterine Benzeyen 10 K-Pop İdolü!!

91 Days Animesi’nin Tanıtım Videosu Yayınlandı!!