Listeler, Anime

Anime Sever 10 Dünya Yıldızı

Amerikalı sanatçılar her zaman show dünyasının zirvesinde yer almışlardır. İster Hollywood dünyası ister müzik dünyası olsun her zaman kaliteli yapımlarla dünya çapında hayran kitlesine sahip sanatçılar , “acaba gösteri dünyasından uzak olduğu zamanlar ne yaparlar?“. “Onlarda bizim gibi anime izleyip , oyun oynar mı ?“. Bu soruların cevabını merak ettik ve küçük bir araştırma yaptık. Sonuçlar karşısında çok şaşırdığımızı belirtmek isterim . Lafı uzatmadan listeyi sizinle paylaşmak istiyoruz.

Listemiz şu şekilde :

1. Robin Williams

Robin Williams‘ın ne kadar büyük bir aktör olduğunu biliyoruz. August Rush gibi bir çok filmini keyifle izlemiş biri olarak onunda bir anime sever olduğunu bilmek beni mutlu etti 🙂 2014 yılında kaybettiğimiz ünlü aktörün güzel bir Evangelion figure koleksiyonu olduğunu öğrendik. Huzur içinde yatmasını dilerken kendisini saygıyla anıyoruz.


2. Tobie Maquire 

İlk Spiderman olarak tanıdığımız ünlü aktörün tam bir Robo Tech (Mecha Anime) fanı olduğunu öğrendik . Hatta edindiğimiz bilgilere göre, üyesi olduğu şirketin Tobie Maquire ile birlikte çekmek istediği bir Robo Tech yapımının düşünüldüğü söyleniyor. 


3. Zac Efron 

Genç kızlar arasında oldukça populer olan yakışıklı oyuncu bir röportajında, tam bir Death Note hayranı olduğunu hatta mümkün olsaydı Death Note Live Action‘da rol almak istediğini belirtmiş.


4. Kanye West 

Ünlü şarkıcının anime fanı olduğunu attığı bir tweetden öğrenmiş bulunuyoruz. İşte sanatçının attığı tweet:

No way Spirited Away is better than Akira… NOOO WAAAY…sorry was just looking at a youtube of top 10 anime films

Çevirisi :

Kimse Akira’dan daha iyi ruhları yok edemezdi… Mümkün değil.. Üzgünüm sadece Youtube’da en iyi 10 anime filmine bakıyordum


5. James Cameron

Ünlü yönetmenin Titanic, Avatar gibi bir çok muhteşem yapıtını izledik. Kendisinin Metropolis Animesi‘ni çok sevdiğini ve Avatar Filmi‘ni çekerken Battle Angel Alita Tshirt giydiğini öğrendik.


6. Terry Crews 

Anime sevgisini Twitter‘dan öğrendiğimiz bir Hollywood yıldızı daha 🙂 İşte ünlü oyuncunun attığı tweet :

I want to remake GHOST IN THE SHELL

Çeviri : “GHOST İN THE SHELL’i tekrar çekmek istiyorum

Ayrıca bir röportajında sık sık anime filmlerini izlediğini sevdiğini söylemiş olduğu bilgisini edindik.


7. Leonardo DiCaprio

Ünlü yıldız MTV‘ye olan röportajında Japon Animasyonu’nu gerçekten çok sevdiğini ve Ninja Scroll Animesi‘ni film yapmayı düşündüklerini belirtmiş.


8. Megan Fox 

Güzel Yıldızın Seventeen Dergisi‘ne verdiği bir röportajda Cowboy Bebop ve Inuyasha animelerini çok sevdiğini ve Japon Animasyonu‘nu çok  beğendiğini belirtmiş. 


9. Chris Brown 

Ünlü şarkıcı daha önceki röportajlarında tam bir Dragon Ball Z ve Astro Boy hayranı olduğunu belirtmiş ve One Piece tshirtü giyerken spot ışıklarına yakalanmış.


10. Snoop Dogg

BONUS

Snoop Dogg‘un Naruto sevgisini İnstagram hesabına yüklediği bu fotoğraftan anlayabiliriz sanırım 😀

Araştırmalarımıza göre ulaştığımız bilgiler bu yöndeydi. Umarım haberimizi okurken eğlenmişsinizdir.Bir sonraki haberde görüşmek üzere 🙂

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

One thought on “Anime Sever 10 Dünya Yıldızı

  1. Umut Sapmaz dedi ki:

    😀 İlginç 😀

Bir cevap yazın