Oyun, Oyun Haberleri

2018 Sonbahar Oyunları – 8 Efsane Oyun

Hitman 2

2018 Sonbahar Oyunları – 8 Efsane Oyun. 2018 sonuna yaklaşırken birbirinden efsane oyunların da çıkış tarihleri yaklaşıyor ve oyun severlerin heyecanları giderek yükseliyor. Bizde sizler ile aynı heyecanı yaşadığımızdan bu sonbaharda piyasaya sürülecek oyunları hatırlatalım dedik. Gelin çıktıkları andan itibaren zirveye oynayacak 2018 sonbahar oyunları ‘nı görelim.

2018 Sonbahar Oyunları – 8 Efsane Oyun

2018 sonbahar oyunları ‘na baktığımızda hepsininde devam serileri olduğu gözlerimizden de kaçmadı. Umarım sizlerinde en sevdiği oyunlar 2018 sonbahar oyunları arasında yerini alabilmiştir.

1.Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider

14 Eylül ‘de piyasaya çıkarılacak olan  Tomb Raider serisinin yeni oyunu Shadows of the Tomb Raider müthiş görselleri ve hikayeleri ise son gaz devam ediyor. Oyun dünyasının en eski oyun serilerinden birisi olan Tomb Raider serisinin en yeni oyunu PlayStation, Xbox One ve Windows platformlarında oynanabilir olacak.

 

2. Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

2 Ekim ‘de yayınlanacak olan Forza serisinin 4. oyunu Arcade ve simülasyon tarzının birleştiği yarış oyunlarında sürüş keyfiniz en üst seviyeye çıkarak. Xbox One ile Windows platformlarında oynanabilir olacak

 

3. Assassin’s Creed Odyssey

Assassin's Creed Odyssey

5 Ekim ‘de yayınlanacak olan Assassin’s Creed Odyssey, Ubisoft yapımı enfes bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bildiğimiz gibi Ubisoft her yıl mutlaka bir oyun çıkartıyor ve bu yıl da karşımıza bu oyun ile çıktılar. Heyecanla beklenen Odyssey ‘in üzerine yeni bir oyun çıkarmak yerine uzun soluklu geliştirmeler yapılacak. İş bu sebeple mükemmel bir oyun deneyimi sunması yönünde beklentiler yüksek…

 

4. Call of Duty Black Ops 4

Call of Duty Black Ops 4

12 Ekim tarihinde piyasa sürülecek olan Call of Duty, Battle Royale modu ve yeni dev map i ile yeni Call of Duty Black Ops 4  geliyor .Playstation 4, Zboz One ile Windows platformlarında  oynanabilir olacak.

 

5. Red Dead Redemption 2

2018 sonbahar oyunları

26 Ekim ‘de hasret bitiyor. Western oyun serilerinin en ülüsü olan Red Dead Redemption‘un ikinci oyunu yakında piyasa sürülecek. Bu ikinci oyun 8 yıl aradan sonra bizlerler olacak. PlayStation 4 ile Xbox One üzerinden oynanabilir olacak.

 

6. Hitman 2

Hitman 2

13 Kasım tarihinde piyasa sürülecek olan ve  IO Interactive tarafından geliştirilen yeni Hitman 2’nin gelmesine sayılı günler kaldı. PlayStation 4, Xbox One ve Windows’ta oynanabilir olacak

 

7. Fallout 76

2018 sonbahar oyunları

14 Kasım ‘da piyasaya sürülecek olan Fallout serinini yeni oyunu Fallout 76 serinin en vaşhi oyunu olmak için aday. Nükleer savaş sonrasını konu alan oyun, oldukça vahşi ve insanlıktan uzak olacak. PlayStation 4, Xbox One, Windows platformlarından oynanabilir olacak

 

8. Battlefield V

Battlefield V

20 Kasım ‘da piyasaya sürülecek olan Battlefield V üzerinde EA Games büyük bir değişiklik planlıyor. Battlefield V, eski oyunlarından farklı olacak şekilde oyun 2. Dünya Savaşı’nda geçecek.  PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows’ta oynanabilecek.


2018 Sonbahar Oyunları – 8 Efsane Oyun ile heyecanımıza heyecan katan oyunlara kısa bir göz atmış olduk. Umarım bir sorun çıkmadan planlandıkları sürede piyasaya sürülürler.

Diğer oyun haberleri yazılarımız için tıklayabilirsiniz

Takipte Kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Related Posts

Bir cevap yazın