Anime Haber, Anime, Genel

Yepyeni Korku-Komedi Animesi: Mieruko chan Karşımızda!

dokumushi 6

Öncelikle selamlar, canı her sıkıldıkça yeni bir anime bitirip, izleyecek bir şey bulamayan anime hayranları sizler de hoş geldiniz! Yeni animeye olan açlığınızı anlayıp görebiliyorum. Bu yüzden sizlere daha öncesinde bahsettiğim bir isim olan Mieruko chan mangasını getirdim!

Çok kısa bir zaman önce “Korku Manga Önerileri 2!” listemde bahsettiğim mangalardan biri olan Mieruko chan, kısa bir süre önce zaten bir anime çıkaracağın bahsetmişti. Fakat bu sefer anime hakkında elimizde daha fazla bilgiler var. Hadi fazla vakit kaybetmeden yeni haberlerden bahsedelim!

Tomoki Izumi‘nin korku-komedi manga serisi Mieruko-chan, TV anime uyarlamasının ilk gösteriminde serinin, Ekim 2021’de hayranlarını korkutmaya hazırlanıyor! İlk gösterimde çıkış tarihinin yanı sıra, ana oyuncular, tam bir fragman, görseller ve karakter tasarımları gösterildi!

Bunların yanında bir de bizlere fragmanın içinde bu animede yer alacak usta oyuncuları ve usta isimleri yer verdiler. Fakat onları tanıtmaya geçmeden önce sizlere daha öncesinde bu mangayı hiç okumamış veya hiç duymamışlar için açıklamamı izin verin.

Mieruko chan Animesinin Konusu

Miko, hayatı sıradan ve herkesin algısıyla “normal” ilerleyen tipik bir lise öğrencisidir. Fakat günün birinde aniden korkunç ve tuhaf canavarları görmeye başlayınca hayatı alt üst olur.

Miko bunlardan gerçek anlamda korkmasına rağmen, onu çevreleyen dehşeti “öyle bir şey yok ki” gibi yaparak günlük hayatına devam eder. Kendini ve yakın arkadaşı Hana’yı tehlikeden uzak tutmak için korkuya katlanmak zorundadır. Bu en kötüsüyle yüzleşmek anlamına gelse bile…

Sora Amamiya, bu seride açılış şarkısı olan “Mienai Kara ne!?” şarkısını besteliyor! Kana Utatane ise serinin (RE-MAIN) diğer şarkılarını besteliyor.
Takahiro Majima ve Shintarō Matsushima sırasıyla yönetmen yardımcısı olarak görev yapıyorlar. Yeni açıklanan diğer personel üyelerse şunlardır:

Karakter tasarımı bölümünde Kyoko Kametani, Futoshi Chikkyo ve Tin yer alırken serideki yaratıkları ise Makoto Uno (High School DxD Hero, Interspecies Reviewers gibi isimlerden bildiğimiz), Yasuhiro Moriki, Futoshi Chikkyo, Katsuzo Hirata… gibi isimler yer alıyor!
Sanat kısmındaysa yönetmen koltuğunda Ayano Okamoto yer alıyor.

Yuki Ogawa (FLCL Progressive, Miru Tights, Interspecies Reviewers) animeyi yönetirken. Kenta Ihara (Saga of Tanya the Evil, Cautious Hero, Shachibato! President, It’s Time for Battle!) animenin senaryosunu yönetiyor ve yazıyor.
Chikashi Kadekaru (Juni Taisen: Zodiac War, For Whom the Alchemist Exists) karakterleri tasarlıyor ve aynı zamanda baş animasyon yönetmeni olarak görev alıyor

Bugünlük de bir anime haber tanıtımın sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için BURAYA veya kullandığım kaynağa ulaşmak için BURAYA tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Related Posts

Bir cevap yazın