Anime Haber

Yeni Gintama Filmi Tanıtım Videosu :” Gerçekten Final”

maxresdefault 2 1

Yeni Gintama Filmi Tanıtım Videosu :” Gerçekten Final” başlığı altında yayınlandı. Warner Bros. Japan Çarşamba günü Hideaki Sorachi’nin Gintama mangasının yeni anime filmi için bir fragman yayınlamaya başladı. Tanıtım filmin Gintama The Final başlığını ve 8 Ocak 2021 açılış tarihini gösteriyor.

Teaser, Gintoki’nin yeni koronavirüs hastalığı (COVID-19) salgını sırasında evde kalmak zorunda kaldığı için işini yapamayacağından şikayet etmesiyle açılıyor, ancak Kagura genellikle işini zaten yapmadığını söylüyor. Gintoki, mangadaki dövüş sahnelerini canlandırmak zorunda kalmanın çok fazla olduğu için evde kalmanın iyi bir şey olabileceğini söylüyor. Gintoki, işlerini yaparken maske takmaları gerektiğini söylediğinde, teaser filmin maskeli Gintoki ve Kagura ile görselinin bir versiyonunu gösteriiyor. Ancak Shinpachi sadece iki tane olduğu için maskesiz kalıyor. Kagura, gözlüklerinin yeterli olarak korunması gerektiğini olması gerektiğini söylüyor. Teaser, filmin franchise için “bu sefer gerçek final” olacağı konusunda dalga geçiyor.

Manga ayrıca filme bağlanacak bir hikayeye sahip.”2021’in başlarında” çevrimiçi dTV hizmetinde yalnızca Japonya’da prömiyeri yapılacak. Sorachi’nin orijinal “bilim-kurgu dönemi-drama komedi” mangası 2003’te başladı ve Haziran 2019’da dolaşımda 55 milyondan fazla kopya ile sona erdi. Birkaç televizyon anime dizisine ve toplam 367 bölüme ilham verdi. En son anime dizisi Temmuz 2018’de gösterime girdi. Manga, önceki iki anime filmine (yaklaşan üçüncü filmden önce), çeşitli orijinal video anime (OVA) projelerine ve etkinlik anime’sine, iki live action filmine ve iki live action net yan ürününe ilham verdi. Viz Media, manganın ilk 23 cildini İngilizce olarak yayınladı.

Daha fazla haber için Buraya ve resmi web sitesi için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın