#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

1/100000 Live Action Filminin Teaserı Yayınlandı

Kaho Miyasaka Film şirketi yeni çıkacak olan live-action filmini web sitesinde duyurdu. Manga eseriyle serüvenine başlayan 1/100000 serisi çarşamba günü yayınlanan bir traillerla hayranlarının yüzünü güldürdü.

Bu yayınlanan teaser’a göre 27 kasımda gösterime girmesi bekleniyor. Korona virüs’ünden bu filmde etkilenir mi bilinmez ama fragmanını çok sevdiğimizi söyleyebiliriz. Tam kasım aşkını anlatan bir film olmuş.

Mio Yuki, 1/100000 live-action’ında Rino’nun en yakın arkadaşı Chihiro Tachibana rolünde oynuyor.

Jin Shirasu, Ren’in en iyi arkadaşı ve Chihiro’nun erkek arkadaşı Shō Hinase’yi canlandırıyor. Kısa olan fragmanı izlerken bile o genç oyunculuk enerjilerini hissettim. Rino’nun büyükbabası rolünde ise Elji Okuda oynuyor. Hauro Sakuragi rolüne bürünen Elji, Rito’yu ailesinin yerine büyüten ebveyn rolünde.

Shagukukan bu filmi 2018 yılında duyurmuştu ve gelecek yıl çıkacağını bizlere müjdelemişti. Fakat ne yazık ki bu yıla kadar ertelendi.Umuyoruz ki duyuruluş tarihini geçmezler.

Aslında türkçeye tam çevirisi 100 binde 1 (1/100000) olan bu manga yine Miyasaka’nın kaleminden çıkan Akai Ito mangasının bir spinoff’udur.

Bu mangada ise yine karakterlerimiz Rino Sakuragi ve Ren Kiritani’dir. Tüm manga bu ikisinin çevresinde geçmektedir.Rino birlikte olduğu bir grup arkadaş çevrsiyle birlikte orta okuldan beri tutulduğu Kiritani ile birlikte takılmaktadır. Genelde Rino hiç bir zaman onun yanında kendini rahat hissedemez ve çok utanır. Kiritani de az değildir. Popüler olduğu için onun gibi kişilere yüz verir.

Bundan daha fazlası spoiler’a gireceği için bırakıyorum. Umarım sizlerde film çıkarsa seversiniz. Yazıda bahsettiğim mangalarıda okumanızı tavsiye ederim. Diğer anime haberlerimize ulaşmak için tıklayınız.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Yeni Gintama Filmi

Yeni Gintama Filmi Tanıtım Videosu :” Gerçekten Final”

Bahsedilen The Promised Neverland Animesi Yeni Sezon İçin Görsel Yayınladı!