Herkese selamlar, tatlı yüzlü anime hayranları sizler de hoş geldiniz! Bugün sizlere başlıktan da gördüğünüz gibi CloverWorks’ün ortaya koyduğu günden beri büyük bir ilgi toplayan The Promised Neverland sonunda saklandığı yerden çıkmaya başladı.
Kaiu Shirai ve Posuka Demizı’nun animenin resmi web sitesinde,  salı günü The Promised Neverland animesinin yeni sezonu için yeni bir görsel yayınladı. İşte o görsel…
1 - bahsedilen the promised neverland animesi yeni sezon i̇çin görsel yayınladı! - figurex anime haber
İlk kez Ocak 2019’da karşıma gelen The Promised Neverland, bütün ilgiyi üstünde tutmayı başardı ve tüm dünyaca bilindi. İlk sezonun ardından herkes yeni sezonu beklerken yapımcılarda bir ses yoktu. Tabi bu güne kadar… Yeni sezonun konusu hakkında şuan da bir bilgi olmasa da neden gecikmesi hakkında elimizde bazı bilgiler var. Ekim 2019’da yayınlanması planlanan yeni sezon, COVID-19 salgını yüzünden yeni sezon kısa süreli olsa da durduruldu ve yeni bir çıkış tarihi için planlamalar yapıldı. Yeni tarih için Ocak 2021 belirlendi… Herkes heyecanla beklerken bakalım bu yeni sezon bizlere neler gösterecek…

5849852 - bahsedilen the promised neverland animesi yeni sezon i̇çin görsel yayınladı! - figurex anime haber
Belki bu animeyi hiç görmediniz veya izlemediniz. Ama hiç üzülmeyin bu kısım size bir başlangıç olsun. Sizler için animenin konusundan da bahsettim.

The Promised Neverland Konusu

Hikayemiz; yüksek duvarlarla çevrili, mükemmel sistemle işleyen bir yetimhanedeki 3 çocuğun(Emma, Norman ve Ray) maceralarını işliyor. Bu yetimhane hayattan izole bir şekilde “anne” dedikleri bir bakıcı tarafından yönetilmektedir. Çocuklar burada sevgi dolu bir şekilde yetiştirilmektedir ve uygun bir aile tarafında evlat alınarak oradan gitmektedirler. Bu yer her ne kadar iyi olsa da bazı kuralları vardır. Bu kurallardan da en önemlisi ” Asla dışarıya çıkmaya çalışma.”

Bir gün Conny adında evlatlık olarak ayrılan bir kızın yolda giderken sevdiği oyuncağını bırakmasıyla Emma ve Norman o gitmeden oyuncağı ona yetiştirmek için yetimhaneden ayrılırlar. Ancak onu ararken bir canavar birliği ile karşılaşırlar. Korkularını ve şaşkınlıklarını gizleyemeyen Emma ve Norman, anne dedikleri kadının aslında bu yaratıklarla iş birliği yaptığını ve yaşadıkları yerin aslında bir tarla olduğunu anlarlar.

Gerçeği öğrenen kahramanlarımız, yaşadıkları toz pembe hayattan çıkarlar. Hayat onlar için değişmiştir. Ve bir sonraki çocuk gitmeden önce her şeyi öğrenip gizli bir kaçış planı yapmaya başlarlar…

Bugünlük anime haber tanıtımın sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için Buraya veya kullandığım kaynağa ulaşmak için Buraya tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın