#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Yeni Astro Boy Animesi Geliyor!

En eski animelerden biri olan Astro Boy tekrardan ekranlarda yerini alacak. Animasyon stüdyosu Planet Nemo MIPCOM ticaret fuarında  11 dakika sürecek 52 bölümlük Go Astro Boy Go! adlı yeni bir serinin yayınlanacağını duyurdu.

Planet Nemo’nun animenin konusu hakkında bazı bilgiler verdi.

Dünya’nın ekosistemi tehlikededir. İnsanlar şanslı çünkü robot çocuk Astro Boy onları kurtarmak için uçuyor. Dünyanın her tarafındaki insanlara yardım etmek için Astro Boy harekete geçti.

Planet Nemo animenin ağırlıklı olarak okul öncesi çocukların yaşına uygun olduğunu belirtti. Peki bu bizi durdurur mu? Tabi durdurmaz. O Astro Boy. En eski animelerden bir tanesi.

İlerleyen yıllarda filmi falanda çıktı hatta geçen haftalarda gene izledim. İzlemediyseniz siz de izleyin gerçekten güzel film.

Seri Tezuka Productions, Caribara Animation, Monaco’nun ve Shibuya Productions’unun Astro Boy reboot projesinin ürünlerinden biri.

 

Japonya‘da manga ülkenin ilk tam teşekküllü yarım saatlik anime serisine 1963’te ilham kaynağı oldu. Bunu 1998’te renkli anime serisi ve 2003’te yeniden bir uyarlama izledi.

Warner Bros yan kuruluşu olan New Line Cinema Animal Logic Entartainment ve Tezuka Productions ile Astro Boy‘un canlı aksiyon filmi için görüşmeler yapıyor. Battle Angel Alita gibi bunun da filmi çıksa güzel olmaz mıydı? Animasyon filmi zaten var ama gerçek insanların oynadığı film daha güzel olur bence.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Elegant Yokai Apartment Life Animesi Sahne Gösterisi Oluyor

Assasin’s Pride Light Novel’i Anime Oluyor