Anime Önerileri, Listeler

Yaoi Webtoon Anime Önerileri Liste 2

Hyperventilation Webtoon Anime Oneri

Yaoi Webtoon Önerileri liste 2 ile herkese bir kere daha merhabalar

Yeni bir webtoon önerileri listesiyle tekrar karşınızdayız. Sizin de favorilerinizi yorum olarak bekliyorum. Yaşı küçük olan takipçilerimiz için uygun bir liste olmadığının tekrar altını çizelim.

Yaoi Webtoon Önerileri Liste 2

Puppy Love (Eumnya)

100.000 takipçiye sahip bir sosyal medya idolü olan Seoyoon, aslında çok çekingen bir insandır ve uygun bir aşk deneyimi yoktur. Tıp öğrencisi Yeonwoo, Seoyoon’a gizlice yaklaşır. Seoyoon onun evcil hayvanı olur ve tıp öğrencisi ona bazı dersler vermeye başlar.

Path to You

Neredeyse üniversiteyi terk eden Jensen sorunlarını ortadan kaldırmaya çalıştığında, işsiz Nathaniel aniden üzerine kusar ve gecesini mahveder. Bir özür olarak Nathaniel, Jensen’e çalışmalarında yardım etmeyi teklif eder. Jensen’in insanlarla geçinmedeki zorluklarına rağmen, ikisi arkadaş olur ve aralarında daha derin bir şeyler büyümeye başlar .

Oh! My Assistant Webtoon

R-19 serisini çizen saf çizgi roman sanatçısı Seonho, asistanı olması için olağanüstü becerilere sahip Muyoung’u güze işe alır. Ancak, fazla görev odaklı ve dikenli bir mizacı olan Muyoung ile çalışmak biraz zordur. Seonho bir gün seksi bir sahneye yardım etmesi için Muyoung’dan ona poz vermesini ister. Ancak Muyoung’un pozunun ne kadar erotik olduğunu görünce Seonho’nun 2 ölen şehvet duyguları ayağa kalkar.

Incidentally Living Together

Hikikomori olan Junwoo, günlerini onu dış dünyadan koruyan odasının karanlığında yuvalanmış olarak geçiriyor. Dünyasını delebilecek tek ışık teli, komşusu  Hanbit’tir. Ancak Hanbit yurtdışında okumak için ayrıldığında Junwoo, geçimini sağlamak için bir oda arkadaşıyla görüşmek zorunda kalır. Junwoo’nun karanlıktan kurtulmak için ihtiyaç duyduğu şey rutinindeki bu kırılma olabilir mi?

Cry for me

Aile içi şiddete maruz kalan çocukluk arkadaşları Ye Zi ve anne ve babasını çocukken kaybeden Gao Hang yeniden bir araya geldiğinde, çaresizce o çocukluk günlerine dönmek isteyen Ye Zi, Gao Hang’dan sadece küçümseme tavrına maruz kalır.

Hot and Cold

Yaoi Webtoon Anime Önerileri Liste 2

Sıcaktan dolayı nefes almanın bile zor olduğu bir yazdı. An Kyungsoo’nun odasındaki klima uzun süredir bozuktu. Onun yerine, ev sahibi ona, yakışıklı bir erkek modelde şekillenen, denizaşırı ülkelerde popüler olan insansı bir klima alır. Görünüşe göre insansı sadece yakışıklı bir yüze sahip değil, aynı zamanda kibar bir kişiliğe ve yumuşak bir sese sahiptir.

The Voice Next Door

Yaoi Webtoon Anime Önerileri Liste 2

İşimden ayrıldım, seslendirme sanatçısı oldum ve görünüşümü büyük ölçüde değiştirdim. Hepsi işten rüya gibi birisi olan Jaehyun’un dikkatini çekmek için. Ama benim olduğumu bilmiyor! Bildiği şey, en sevdiği animasyonu seslendirdiğim ve ses tarzıma taptığı. Ama şimdi o benim de yan komşum mu ?

Hyperventilation

27 yaşında bir sınıf toplantısı sırasında 18 yaşındaki benliğinizin karşılıksız aşkıyla karşılaşmak…

Marry Me, Alpha

Büyük bir borç nedeniyle, SeoWon (Resessive Alpha) gündüzleri üniversitede burslu bir öğrencidir ve geceleri konuklara barmen olarak hizmet eder. SeoWon, kendi yaşındaki bir üniversite öğrencisi (ve Dominant Alpha) olan HeeYeon’u barda gördüğünde şaşırır. Üstelik SeoWon, HeeYeon onunla yatarsa ona büyük miktarda para vereceğini söylediğinde daha da çılgına döner ?!

My Starry Sky

Yaoi Webtoon Anime Önerileri Liste 2

Tam Yeonduk sonunda işkencecisinden kurtulacağını düşündüğünde Seo Skyler – okuldaki en havalı çocuk – aynı sınıfa olduğunu fark eder. Çocukluktan kalma anıları vardır. Herşey çocukluktaki gibi olacak mıdır?

Yaoi Webtoon Anime Önerileri Liste 2 şimdilik bu kadar. Bir dahaki webtoon önerileri listesinde görüşmek üzere. Daha fazla öneri için Buraya tıklayınız.

Related Posts

Bir cevap yazın