#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Yaoi Anime Hitorijme My Hero Tanıtım Videosu Yayınlandı!!

Memeco Arii‘nin Hitorijime My Hero mangasının televizyon anime uyarlaması için resmi web sitesi Pazartesi günü serinin Temmuz ayında galası olacağını açıkladı. Site aynı zamanda görsel bir teaser ve bir “imaj tanıtım videosu” yayınlandı.

Yayınlanan video :

Hitorijime My Hero, Arii’nin daha önceki Hitorijime Boyfriend mangasının spinoff dizisidir ve lise öğretmeni Kōsuke Ōshiba ve beceriksiz suçlu Masahiro Setagawa üzerinde yoğunlaşmaktadır. Her iki karakter de Hitorijime Boyfriend‘de çıktı ve Kōsuke daha önceki manga kahramanı Kensuke‘nin kardeşi oldu.

Arii, 2012 yılında Gateau‘da spinoff serisini başlattı. Ichijinsha, manga’nın beşinci derlediği kitap hacmini geçen Temmuz’da yayınladı. Manga’nın altıncı cildi 29 Haziran’da hem standart hem de özel bir sayı ile satılacak. Manga 700.000’den fazla kopyaya sahip. Dizide Kasım 2015’te Toshiki Masuda‘nın Kōsuke, Taku Yashiro‘nun Masahiro, Yoshitsugu Matsuoka ve Shinnosuke Tachibana‘nın rol aldığı bir drama CD’sine ilham kaynağı oldu. Geçen Ağustos ayında ikinci bir drama CD’si gönderildi.

Arii ve Ichijinsha, 2010’da Hitorijme Boyfriend‘i yayınladı ve JManga, mangayı 2012’de Kuzey Amerika’da dijital olarak yayınladı.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Fairy Tail : Dragon Cry Güncel Bilgi !!

2017 Bahar Anime Rehberi : Bölüm 1