Anime Haber, Anime

Fairy Tail : Dragon Cry Güncel Bilgi !!

Fairy Tail : Dragon Cry anime filmi için resmi web sitesi Çarşamba günü yeni bir önemli yayınladı. Web sitesi aynı zamanda Tetsuya Kakihara (Natsu’nun sesi) ve Aya Hirano‘nun (Lucy) Tokyo’daki TOHO Cinemas Shinjuku‘daki açılış günü töreni törenine 6 Mayıs‘ta katılacaklarını açıkladı.

Web sitesi geçen Çarşamba günü filmi gösteren tiyatroların izleyicilere ücretsiz bir kitapçık vereceklerini açıkladı. Kitapçığı, orijinal manga yaratıcısı Hiro Mashima‘nın çizdiği filmin kaba resim tablolarını içeriyor. Mashima, film için 193 sayfa storyboard çizdi (aşağıdaki resimde) ve yapımcı olarak da görev yapıyor. Mashima ayrıca Natsu‘nun yarısı ejderhaya dönüşen karakter ve filmin önemli görselleri için kaba taslaklar çiziyor.

Filmin 13 Mayıs‘daki ikinci haftasında başlayacak her izleyici, ilgili karakterin ses yayın elemanının yeniden üretilmiş bir imza ile birlikte Natsu, Lucy veya Sonya‘nın rastgele dağıtılan üç karakter bromür fotoğrafından birini alacak.

Filmin ikinci tanıtım videosu geçen ay piyasaya çıktı. Film 6 Mayıs‘ta Japonya‘da vizyona girecek.

Görseldeki etiket çizgisi : “O güç … umut ya da yıkım mı …”

Filmin ana kadrosu :

Tetsuya Kakihara – Natsu Dragneel

Aya Hirano – Lucy Heartfilia

Rie Kugimiya – Happy

Yūichi Nakamura – Gray Fullbuster

Sayaka Ohara – Erza Scarlet

Satomi Satou – Wendy

Yui Horie – Charles

Makoto Furukawa – King Animus

Aoi Yūki – Sonya

Jiro Saito – Zash Caine

Film için önceden bilet satın alanlar, Matsima’nın Natsu özel illüstrasyonu ile net dosyalar alacaklar.

Tatsuma Minamikawa (Aldnoah.Zero’nun bölüm yönetmeni, Titan Saldırısı, Haganai NEXT) filmi A-1 Pictures’da yönetiyor. Shoji Yonemura, senaryoyu yazmak için önceki iki televizyon anime dizisinden dönüyor; Yuuko Yamada, karakter tasarımcısı ve baş animasyon direktörü ve Yasuharu Takanashi, müziği oluşturmak için bir önceki anime dizisinden ve Fairy Tail Zero‘dan geri dönüyor. GAGA filmi açıyor.

Kodansha‘nın Haftalık Shōnen Dergisi Mayıs 2015‘te Fairy Tail‘in ikinci bir anime filmi çekeceğini açıkladı. Manga, dünyanın en meşhur sihir loncası Fairy Tail‘in maceralarını izliyor. Manga zaten iki televizyon anime, daha önce orijinal video anime projeleri ve spinoff manga esin kaynağı oldu. Franchise‘ın ilk anime filmi Fairy Tail the Movie: Phoenix Priestess, 18 Ağustos 2012‘de Japonya‘da açıldı.

 

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın