Uta no Prince Sama Maji Love Kingdom Filmi İçin Yeni Video Yayınlandı. Uta no Prince Sama Maji Love Kingdom’ın resmi web sitesi Cuma günü film için özel bir tanıtım videosu yayınlamaya başladı. Videoda, üyeler kendilerini tanıtırken, öykü içi idol grupları ST ☆ RISH, QUARTET NIGHT ve HE ★ VENS üyelerini gösteriyor. Video da, filmdeki konser sahnelerinin bölümleri de gösteriliyor.

Anime filmi 14 Haziran’da Japonya’da vizyona girdi ve açılışı hafta sonunda 6. olarak yaptı. Film 100.000’den fazla bilet sattı ve cumadan pazara 222.7 milyon yen (yaklaşık 2.05 milyon ABD doları) kazandı.Filmin Cuma günkü ikinci gösterim haftasından başlayarak, “Welcome to UTA☆PRI KINGDOM!!” İsimli bir encore şarkısı olacak.  ST ☆ RISH, QUARTET NIGHT ve HE ★ VENS. ST ☆ RISH ayrıca şarkının ortasındaki tiyatrocular için yeni bir “mesaj” alacak.

Sentai Filmworks filmi lisansladı ve film bu yıl ki Anime Expo etkinliğinde 5 Temmuz’da gösterime girecek. Seslendirme oyuncuları Takuma Terashima (Otoya Ittoki) ve Mamoru Miyano (Tokiya Ichinose) devam edecek. Sentai Filmworks, filmi daha sonraki bir tarihte ABD tiyatrolarında da gösterecek.

Utano ☆ Princesama Legend Star yönetmeni Takeshi Furuta baş yönetmen olarak geri döndü ve Utano ☆ Princesama Legend Star bölüm yönetmeni olarak Tomoka Nagaoka, A-1 Pictures’da yönetmenlik yaptı. Hiroshi Nakajima ((Fate/Apocrypha, Brotherhood: Final Fantasy XV) CG direktörü olarak görev yaptı. Maki Fujioka, Chinatsu Kurahana’nın özgün tasarımlarına dayanan karakterleri tasarlamak için geri döndü. Fujioka aynı zamanda baş animasyon yönetmenidir. Katsuyoshi Miyajima (Cyborg 009 Call of Justice, AKB0048 next stage) karakter modelleme danışmanıdır. Elements Garden müziği besteledi. Mamoru Miyano, filmin “Encore” adlı şarkısını seslendirdi. Filmin oyuncuları, önceki anime rollerini tekrar ediyor.

Filmin resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Bir cevap yazın